İsmailağa Vakfı ve İddef'e Cevaplar | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İsmailağa Vakfı ve İddef’e Cevaplar


Sultanımıza her türlü terbiyesizliği reva görüp İsmailağa Camii’nden gitmesine sebep olduğunuzundan beri camiamıza fitne ve ayrımcılıktan başka hiç bir katkı sağlamayan, bir taşın üstüne bir taş bile koyamayan siz İsmailağa Vakfı ve İddef! Bırakın artık iftiralarınızla göz boyamayı sorulan sorulara cevap verin.

Yaptığınız zulümlerin, yalayıp yuttuğunuz paraların hesabını verin. 15 senedir bize ağza alınmayacak ifadelerle her türlü iftiraları atıyorsunuz. Biz size yapmayın etmeyin günahtır dedikçe sosyal medyadan bire bin katarak Sultanımızın arkasına sığınarak, O’nun söylemediklerini kendinize güvenemediğiniz için, insanlarda size güvenmediği için söylemiş gibi her türlü yola başvuran sizlersiniz.

Bırakın bu iftiralarıda sorduklarımıza cevap verin. Yalandan açıklamalarla hedef saptırmaya çalışmayın. Yaptınız mı? Yapmadınız mı? Sorumlu musunuz değil misiniz?

Sultanımız neden sizin yüzünüze bakmıyor? Biz gerçekleri gayet iyi biliyoruz, ancak bir de sizin itiraflarınızı duymak istiyoruz. Tabi sorgulanamaz zırhına büründüğünüz için ağrınıza gittiğini biliyoruz.

Biz 15 sene sizin iftiralarınıza sabrettik. Ama siz yaptığınız şeylerin yazılmasından ve sorgulanmasından, kısacası icraatlarınızla anılmaya bile dayana mıyorsunuz.

Biz yaptıklarınızın hesabını verinceye kadar her türlü mücadeleye devam edeceğiz. Sıra bize attığınız iftiralara da gelecek. Artık bu iftiralarınızda sorgulanacak.

Arkasına sığındığınız şoför ve Sultanımıza tezgah kurma adiliğini gösteren takışlarda size gaz veremeyecek.

Yorum yapın