İstanbul'da İftar Buluşmaları Devam Ediyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İstanbul’da İftar Buluşmaları Devam Ediyor


MASUM BAYRAKTAR HOCA EFENDİ ESENTEPE KURSUNUN İFTARINA KATILDI

Ramazan-ı Şerif ayının ilk gününden itibaren hafızları halkımız ile buluşturan iftar organizasyonları düzenleyen Fatih Medreseleri Vakfının son durağı İstanbul Esentepe’ydi. Esentepe Kuran kursunda düzenlenen İftar buluşmasına Konya’dan yeni dönen Masum Bayraktar Hocaefendi de katıldı.

İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı İstanbul’da hizmet veren Medrese ve Mescitlerinde iftar buluşmaları düzenlemeye devam ediyor.

Düzenlenen iftar buluşmalarında medreselere davet edilen vatandaşımız hafız talebelerin iftar sofralarına misafir olarak hafızlarla iftar yapmanın mutluğunu yaşıyor.

Ramazan-ı Şerif ayının ilk gününden itibaren hafızları halkımız ile buluşturan iftar organizasyonları düzenleyen Fatih Medreseleri Vakfının son durağı İstanbul Esentepe kuran kursuydu. Esentepe kuran kursunda düzenlenen iftar buluşması öncesi Yasin-i Şerifler okundu, dualar yapıldı. Türkiye’miz ve Ümmeti Muhammed için yapılan dualara hep birlikte amin denildi.

Ülkemizde Ramazan-ı şerif ayının kutsiyetini bilinçli veya bilinçsizce uygun olmayan bazı haberler ile bozmak isteyenlere de dua eden Masum Bayraktar hocaefendi ramazan-ı şerif ayında bu gibi olaylardan uzak durulması gerektiğine dikkat çekti.

Yorum yapın