Kasrı Fatih Kültür Merkezi Hizmetinizde | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kasrı Fatih Kültür Merkezi Hizmetinizde


“Özel Zamanlar, Güzel Mekânlar İster” anlayışıyla yola çıkan Kasr-ı Fatih Düğün ve Konferans Salonu, kaliteli hizmeti ve güçlü kadrosuyla yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarınız için

İstanbul’un incisi Beykoz’da doğa ve tertemiz havasıyla sevgiyi ve güzelliği dostlarınızla paylaşabileceğiniz eşsiz bir mekân.

Kadınlara ve Erkeklere ait ayrı salonlarımızda 1.000 kişiye kadar misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ferah bir ortam.

Yemeklerin lezzeti ve servis hizmetlerindeki titizlik, konuklarımıza karşı yüzünüzü ağartırken, siz de kasideler, marşlar ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ile ruhunuzu eşsiz muhabbetle dinlendirebilirsiniz

Motifleri, tasarımı ve şık estetiğiyle Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, İftar, Toplantı, Konferans ve Seminer gibi her türlü davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabileceğiniz eşsiz bir mekân.

Bilgisayar üzerinden kamera çekimi ve DVD veya VCD formatında kayıt…

Kaliteli ses ve ışık sistemi…

Bilgisayarlı ana kumanda, lcd ekranlarla görüntü aktarımı…

Kapalı devre görüntü aktarma…

Seminer ve konferanslara uygun salon düzeni…

Çocuk oyun parkı..

Ücretsiz Otopark ve Vale Hizmeti

Bay ve bayan mescidi…

Klimalarla sıcak ve soğuk havalandırma…

Otomatik jeneratör desteği…

Hafta içi programlarına % 10 indirim ve düğün sahiplerine sürpriz hediyeler…

Ayrıca, iftar ve aile yemekleriniz için salonumuz hizmetinizdedir…

Kasr-ı Fatih Düğün ve Kültür Merkezi, çalışma prensipleri, değerleri, deneyimleri ve kaliteli ekibi ile siz değerli dostlarımıza ilkeleri doğrultusunda çözümler üreterek, gelenek, görenek ve kültürünü kaybetmeden kaliteli davet ve hizmetler gerçekleştirmektedir.

Kasr-ı Fatih, hizmet öncesi, hizmet anı ve hizmet sonrası çalışma aşamalarında nitelikli hizmet sunmakta ve misafirlerine gösterdiği özel ilgiyle başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Kasr-ı Fatih Düğün ve Kültür Merkezi olarak sizleri unutulmayacak günlerinizde en güzel şekilde hizmet kalitemizle tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için bekliyoruz…

www.kasrifatih.com

Yorum yapın