Kur'an-ı Kerim Bilmeyen Kalmasın! | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kur’an-ı Kerim Bilmeyen Kalmasın!


kuran-egitim-24-05-2012-baslik

Fatih Medreseleri tarafından başlatılan “Kur’an Bilmeyen Kalmasın” kampanyasında “Ücretsiz Kur’an Eğitimi” vermekteyiz. Kur’an-ı Kerim bilmeyenlere Kur’an-ı Kerim, bilenlere ise tecvit, talim ve İlmihal bilgileri öğretilmektedir. Deneyimli hocalarımız tarafından yürütülen bu çalışma sayesinde kısa bir süre içerisinde Elif-ba’dan Kur’an-ı Kerim’e geçiriyoruz. Bu zamana kadar yüzlerce insanımızı Kur’an ile tanıştırdık, Elhamdülillah. Haftanın belli günlerinde her bölgede eğitim verilmeye devam edilmektedir. Ben de Kur’an öğrenmek istiyorum diyenleri bekliyoruz.


aksam-dersleri-1


 

ÜCRETSİZ KUR’AN EĞİTİMİ

 

 

Evinizde, işyerinizde, istediğiniz her yerde Kur’an öğrenmek isteyen 6-7 veya daha fazla kişiden oluşan grubunuzu kurun, bize iletişim bölümümüzden ulaşın, ÜCRETSİZ olarak Kur’an-ı Kerim öğretelim.

 

Fatih Medreseleri Yayınevi olarak çalışmalar neticesinde bastırmış olduğumuz En Eğitici Kur’an-ı Kerim Elif-bamız sayesinde çok kısa zamanda Kur’an-ı Kerim’e geçiriyoruz.

 

“İlim öğrenmek her Müslüman erkek ve kadına farzdır” Hadis-i şerifi gereğince insanımızın eğitim almasında her türlü imkanı hazırlayıp sunmaya çalışıyoruz.

 

“Beşikten mezara kadar ilim talep ediniz” ifadesi gereğince her yaş ve seviyeye uygun şekilde eğitimlerimiz verilmektedir.

 

Kur’an-ı Kerim bilmeyenlere Kur’an-ı Kerim, bilenlere ise tecvit, talim ve İlmihal bilgileri öğretilmektedir. Deneyimli hocalarımız tarafından yürütülen bu çalışma sayesinde çok sayıda kişiyi Kur’an-ı Kerim’e geçirmeyi hedefliyoruz. Bu zamana kadar yüzlerce insanımızı Kur’an ile tanıştırdık, Elhamdülillah. Ama yeterli değil, Dünya çapında çalışmalarımız devam edecektir, inşallah.

 

Bizde Kur’an öğrenmek istiyoruz diyenleri bekliyoruz.

 

Yorum yapın