Masum Bayraktar Hoca Efendi'den, Ali Ulvi Uzunlar Hoca Efendi'ye Tebrik | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Masum Bayraktar Hoca Efendi’den, Ali Ulvi Uzunlar Hoca Efendi’ye Tebrik


BU PROGRAMA SEMİH ERDEN DEĞİL SİNAN ERDEM YAKIŞIR

Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi sabah namazından akabinde yapılan arapça derslerinden sonra Ali Ulvi Uzunlar Hocaefendi’nin önderliğinde İlkseç Vakfı ve Nokta Gençlik Merkezinin ortaklaşa düzenledikleri “Mahmut Efendi Hazretleri” isimli Panelle alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

Hoca Efendi; Sultanımızın hayatı boyunca verdiği mücadele günümüzdeki ve kıyamet sabahına kadar gelecek olan bütün insanlara örnek teşkil ediyor. Bizlerinde Efendi Hazretlerimizin (k.s.) bu örnek yaşantısını tüm dünyaya duyurmamız gerekir. Biz evlatlarına yakışan budur. Bu yüzden Ali Ulvi Uzunlar Hocamızı, ona destek veren İlkseç Vakfı ve Nokta Gençlik Merkezini takdir ve tebrik ediyorum. Bu duyarlı çalışmalarından dolayı hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Başarılı bir panel olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum dedi.

BİZ BAŞARDIK SİZDE BAŞARIRSINIZ

06 Mart Cuma 20.00’da Semih Erden Spor Kompleksi’nde düzenlenecek program için yerin yeterli olmayacağına vurgu yapan Hoca Efendi;  Biz daha önce bu tarz programları Abdi İpekçi, Sinan Erdem gibi İstanbul’un en büyük spor salonlarında yaptık ve Mevla’nın yardımıyla Efendi Hazretlerimizin himmeti ile başarılı olduk. Hocalarımıza da tavsiyemiz bu tarz organizasyonları böyle büyük yerlerde yapmalarıdır. Hem camiamız adına hem de ümmet adına daha ses getirici ve tesiri daha yüksek olacaktır dedi.

GELİN TÜRK TELEKOM ARENA’DA YAPALIM

Sultanımızın dünya âlimlerince Müceddid ilan edildiğini hatırlatan Hoca Efendi; Dünyaca önder seçilen Sultanımız adına yapılan programların büyük yerlerde yapılması taraftarıyız. Şayet böyle bir değişiklik yapılırsa bizde Fatih Medreseleri olarak her türlü desteği veririz  buna Türk Telekom Arena’da dahil dedi.

Yorum yapın
    1. Mahmud kumandan diyorki;

      Ali hocayı tebrik ederiz…Ama masum hocanın teklifini bi düşünmelerini rica ederiz…Gerçekten sinan Erdem yakışır..

    2. Mümin özman. diyorki;

      Masum hoca doğru söylemiş.. Sinan Erdem YAKIŞIR.