Örnek Genç Konferanslarının Birincileri Açıklandı! | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Örnek Genç Konferanslarının Birincileri Açıklandı!


Fatih Medreselrimizin hazırlamış olduğu “Örnek Genç Konferans” projemiz tüm Türkiye’de başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

 

Yapılan Örnek Genç Konferanslarında; Musab Bin Umeyr (r.a.) ve Fatih Sultan Mehmet Han gibi başarılı ve inançlı gençlerin nasıl yetiştiğini 17-18 yaşındaki genç hocalarımızdan dinledik. Özlemini çektiğimiz örnek genç adaylarından, 5 yaşındaki küçük yavrularımızın ayet ve hadisler okuduğu eşsiz sedalı hafızlarımızın Kur’an ziyafetiyle süslenen bu kıymetli konferanslar her ilimizde farklı güzelliklerle yaşandı.

 

Birbirlerinden ayırt edemediğiniz bu konferanslarda Örnek Gençlerin birincilik, ikincilik ve üçüncülik seçimleri, Türkiye çapında hangi il’in daha başarılı olduğu ve Türkiye’de bulunan 25 Bölgemizden hangi bölgemizin daha başarılı olduğu tespitleri yapılmıştır.

 

Bu projenin mimarı olan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hocamızdan Allah (c.c.) razı olsun.

 

 Konferanslardan Elde Edilen Neticeler

 

 

1-ornekgencOsman Bayraktar Hocamız; Denizli, Manisa, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Isparta, İzmir, Muğla Örnek Genç Konferansları ve özel istekle İstanbul, Adana Örnek Genç Konferanslarında başarılı bir şekilde Fatih Sultan Mehmet Han’ın hayatını anlatmıştır.

 

Osman Bayraktar Hocamız; şu an itibarıyla Beykoz / Kavacık Medine Mescidinde müdürlük vazifesine devam etmektedir.

İstanbul Örnek Genç Konferansı Konuşması

 

 

2-orrnekgencYusuf Ergün Hocamız; Denizli, Manisa, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Isparta, İzmir, Muğla Örnek Genç Konferansları ve özel istekle İstanbul, Adana Örnek Genç Konferanslarında başarılı bir şekilde Musab bin Umeyr (r.a.)’in hayatını anlatmıştır.

 

Yusuf Ergün Hocamız; şu an itibarıyla Fatih / Kumrulu şubemizde hafızlığa hazırlık sınıfının hocalığını yapmaktadır.

 

 İstanbul Örnek Genç Konferansı Konuşması

 

 

 

3-ornekgenc-1Ali İlhan Hocamız; Erzurum, Trabzon, Karabük, Kastamonu, Rize, Samsun, Bartın, Bolu, Sinop, Giresun, Bayburt Örnek Genç Konferanslarında başarılı bir şekilde Musab bin Umeyr (r.a.)’in hayatını anlatmıştır.

 

Ali İlhan Hocamız; şu an itibarıyla Fatih / Kumrulu şubemizde hafızlığa hazırlık sınıfının hocalığını yapmaktadır.

 

Rize Örnek Genç Konferansı Konuşması

 

 

 

 

3-ornekgenc-2Fatih Uslu Hocamız;Erzurum, Trabzon, Karabük, Kastamonu, Rize, Samsun, Bartın, Bolu, Sinop, Giresun, Bayburt Örnek Genç Konferanslarında başarılı bir şekilde Fatih Sultan Mehmet Han’ın hayatını anlatmıştır.

 

Fatih Uslu Hocamız; şu an itibarıyla Beykoz bölgesinin bölge müdürlüğünü yapmaktadır.

 

Rize Örnek Genç Konferansı Konuşması

 

 

 

 

1-bolge21. Bölge Müdürlüğümüz; Trabzon, Rize ve Giresun’da Örnek Genç Konferanslarını başarılı bir şekilde, heyecan hiç kaybolmadan yapmıştır.

 

21. Bölge Müdürümüzün Heyeti Yavuz Selim Ulusal Hocamızı, Merkezi Bölge Müdürlerini, Hocalarını ve çalışanlarını tebrik ederiz.

 

Rize Örnek Genç Konferansı ÇAY TV’nin haberi

 

 

 

 

1-bayburt22. Bölge Müdürümüzün Merkezi Heyeti Ali Akkuş hocamızın kontrolünde yapılan Bayburt Konferansımız başarılı geçmiş ve il bazında birinci olmuştur.

 

Bayburt Örnek Genç Konferansı

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın
    1. musa sakut diyorki;

      hak yerini buldu kim konuşursa yalandan konuşur