Recep Konuk Hoca Basında Çıkan Haberlere Cevap Verdi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Recep Konuk Hoca Basında Çıkan Haberlere Cevap Verdi


BÖYLE ÇALIŞMALARA ŞAHSIM VE ŞİRKETİM ADINA DESTEK VERMEYE GAYRET ETMEKTEYİZ

 

Fatih Medreseleri heyet üyeleri olarak 12 Ağustos 2012 Abdi İpekçi’de 150 Hafız ve 150 Hoca’nın icazet merasimi için Ankara’ya gittiniz. Bununla alakalı basında bir takım haberler yer aldı. Görüşünüz nedir?

 

İsmim Recep Konuk. Fatih Medreseleri Yönetim kurulundayım. Hasbel kader Kur’an-ı Kerim ve medrese çalışmalarında hocalarımızla birlikte bulunmaktayım. Aynı zamanda tekstil üzerine bir şirketim bulunmaktadır.

 

12 Ağustos 2012 Perşembe günü Ankara’da Sayın Başbakanımıza 12.08.2012 Abdi İpekçi Spor Salonunda Türkiye’de ilk olarak düzenlenecek olan 150 Hafız ve 150 hocanın İcazeti ve Kur’an-ı Kerim ziyafeti programına davet için gittiğimizde basın mensupları orada hazır bulunmakta idi.

 

Bizimle ısrarla röportaj yapmak isteseler de biz yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için açıklama yapmadık ancak bazı yayın kuruluşları  bizi ve şahsıma ait olan Range Rower markalı arabamı ön plana atarak yazılı ve görsel medyada 15 ayrı Tv ve gazetede farklı farklı haberler yapılmıştır.

 

Bende Lasiad Derneği üyesi bir iş adamı olarak böyle çalışmalara destek olabilmek için şahsım ve şirketim adına gayret etmekteyiz. Bizi seven ve destekleyen tüm halkımıza bu açıklamayı yapma gereği duydum.

 

Saygı ve sevgilerimle…

 

 

Yorum yapın
    1. resül şahin diyorki;

      Sizlere teşekkür ediyorum.Allah razı olsun.İşlerınız bereketlensın.