Uygulamalı Namaz Eğitimi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Uygulamalı Namaz Eğitimi


img_0097

Fatih Medreseleri’nde okuyan yaz talebelerine uygulamalı namaz eğitimi verilmektedir.

 

Fatih Medreseleri Kavacık Bölge Müdürü ve Kavacık Şube Müdürü hocalarımız; “Neslin namazı bilmediği bir zamanda talebelere namazı öğretmek için mescidimize indirip cemaatle beraber namaz kıldırıp çocuklara namaz ahlakını ve cemaat adabını öğretmek için çocukları mescidimize indiriyoruz” dediler.

 

Bütün şubelerimizde uygulamalı olarak dersler devam etmektedir.

 

 

Yorum yapın
  1. mucahit arslan diyorki;

   bende çocuğumu vermek istiyorum orta çeşmede oturuyorum adres verebilirmisiniz ?

  2. kamil aktaş diyorki;

   işte özlediğimiz çocuk eğitimi mevla sizlerden razı olsun

  3. yaşar çelik diyorki;

   ben başka bir cemaattenim ancak fatih medreselerini hayranlıkla izliyorum ve herhalde siz dünyaya kuranı yayacaksınız, mevla böyle kurumların sayısını arttırsın.

  4. neşet köse diyorki;

   siz olmasanız kafamıza taş yağacak insanların halini görüyoruz böyle fesad zamanda böyle çalışmalar fatih medreselerini tebrik ediyorum

  5. sedat sehin diyorki;

   cocuklarımıza bu zamanda böyle bir eğtım verıyosnz siz daha ne yapcksınız allah sızı basımızdan eksık etmesın sonuna kadar desteklıyoruz sızı..

  6. ahmet yesif diyorki;

   uygulamalı namaz eğitimi güzel bir örnek olmuşşş diğer cematlere.. allah bu cocuklarımızı ölene dek namazdan ayırmasınn..

  7. ahsen derdeş diyorki;

   ne güzel bir çalışma cok etkıleyıcı :)

  8. ramazan nurman diyorki;

   her hocanın böyle dertlenmesi lazım bence, mevla böyle hocalardan razı olsun

  9. yücel karaarslan diyorki;

   esselamu aleyküm öncelikle degerli hocalarıma teşekkür ederim sonsuz hizmetleri yaptıkları çalışmalar gerçekten mükemmel her sene merasim törenlerinde ayrı ayrı güzellikler görüyorum insanlara faydalı oluyor hocalarımız çocuk büyük ayrımı yapmadan istiyene kuran istiyene arapça allah razı olsun benim 2 ci oglum sefaköydeki kursta ögrenim gördü çok memnunum eger çocuklarım sokakta olsa idiler küfürden başka bişey ögrenmiycektiler ama degerli hocalarımın sayesinde allah kelamı ögreniyorlar hamd olsun rabbim yolunuzu açık etsin herkez çocuklarını gönül rahatlığıyla göndersin kendide gitsin faliyetleri görüp incelesin allaha emanet olun dualarım sizinle cümle hocalarımın ellerinden öperim benden küçük olsalar bile