Adana ve Konyada' Çalışmalara Tam Gaz Devam | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Adana ve Konyada’ Çalışmalara Tam Gaz Devam


‘Sen İlme Bütün Vaktini Verirsen İlim Sana Bir Kısmını Verir’ İfadesi doğrultusunda hafızlık hazırlık sınıfında okuyan yavruların hem birbiri arasında heyecan olsun hem de performanslarını en yükseğe taşımalarına vesile olsun amacı ile ödüllü hatim yarışması başlatıldı. 2 ay önce başlayan bu ilmi yarışın finalinde ipi göğüsleyenler;

Muhammed Sezen
Muhammed Muta Sincer
Ömer Güler Talebelerimiz Oldu.

Bu güzel final neticesinde 3 talebemiz daha ‘Bu Kur’an-ı azimüşşanı biz indirdik ve onu elbette biz koruyacağız‘ ayeti kerimesinin biricik muhatabı olan Hafızların 20. Yüzyıldaki yeni elemanları oldular.

Bütün talebelerimizin hafız olmasını, daha sonra tefsiriyle Fıkıh,Hadis ve Akaid ilimleri ile tam donanımlı birer muhafız olmasını yüceler yücesi Rabbimizden niyaz ederiz.

Bu yavruların yetişmesinde bizlerden manevi desteğini esirgemeyen başta üstadımız Mahmut Efendi Hz. ‘den ve onun ideallerini Anadolu’nun dört bir köşesinde yaşatan Masum Bayraktar hocamızdan Rabbimiz Razı olsun.

Zahiri olaraktan gecesini gündüzüne katarak sırf Sultanımızın yüzünü güldürmek için örnek bir çalışma sergileyen Fatih Medreseleri Adana,Konya şubesinde çalışan bütün Personel ve Hocalarımızdan Allah razı olsun.

 

Yorum yapın