Adana'da Yeni Bir Hafız | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Adana’da Yeni Bir Hafız


“Siz bunu yapamazsınız” dedikleri günden beri hedefe doğru azimle yürüyen FATİH MEDRESELERİ karınca gibi çalışıp Aslanlar gibi de kazanmaya devam ediyor.

Çalışmaya ayırdığı vakti dinlenmeye ayırdığı vakitten fazla olan FATİH MEDRESELERİ Arkasına bakarken sedece ne kadar ilerlediğine bakmak için geriyi kontrol ederek yeniden kazanmayı azmadecek bir kadroyla TÜM ANADOLUDA ÇİÇEKLER AÇMAYA DEVAM EDİYOR.

Kusur görmek yerine Kusur örterek herkesten farklı bir idarecilik kabiliyetine sahip olan GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MASUM BAYRAKTAR HOCA EFENDİ hiç bir şeyi yarına ve zamana bırakmadan ŞAHESERLER YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR.

Önceliği Asrın Müceddidi sultanımız Mahmut Efendi Hazretlerimizin yüzünü güldürmek olan Fatih Medreseleri hem huzur bulmaya hemde huzur vermeye gemisini her fırsatta Sultanın limanına yanaştırmaya devam ediyor.

Mücadelemiz zor! Belki de çok defa zorluk üstüne zorluk çektik ezildik ama her şeye rağmen dayandık ve her istediğimizi elde ettik şükürler olsun.

Şehit kanıyla yıkanmış ve manaviyatla yoğrulmuş olan güzel vatanımız Türkiyenin her köşesinde nadide güller yetiştiren FATİH MEDRESELERİ Sultanımızın ideallerini daha güzel yarınlara Taşıyacak HAFIZI KELAMLARINI Adana da Konya da Trabzon da Erzurum da Malatya da Van da Kayseri de Bursa da ve İstanbul da yetiştirmeye devam ediyor.

Kaybetme korkusuna kapılmadan kazanma arzusu ile tüm enerjimizi Efendi hz nin güzelliklerini yaşatmak için harcamaya devam edeceğiz.

Bu hafızın yetişmesinde gece gündüz emek sarf eden FATİH ÖZHAN hocamıza teşekkür ediyoruz

Yorum yapın