Emri Bil Maruf Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Emri Bil Maruf Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı


img_0166

2012 Emri Bil Maruf Nehyi Anil Münker (İyiliği Emredip, Kötülükten Nehy Etme) çalışmalarımız başarılı bir şekilde tamamlandı, Elhamdülillah.

 

Bizlere bu hususlarda destek olan tüm halkımıza teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Elazığ’dan Görüntüler

 

Kahramanmaraş’tan Görüntüler

 

Bilecik’ten Görüntüler

 

Gümüşhane’den Görüntüler

 

Şanlıurfa’dan  Görüntüler

 

Bayburt’tan Görüntüler

 

Nevsehir’den Görüntüler

 

Nevşehir’de turislere rehberler aracılığıyla Emri Bil Maruf çalışması Ukraynalı Edgü ile samimi bir görüşme oldu, Elhamdülillah. Kuzey Amerikalı ve Alman turislerle samimi geçen çalışma oldu. Özellikle Ukrayna’lılar üzerinde derin tesir bıraktık‏.

 

Balıkesir’den Görüntüler

 

Bitlis’ten Görüntüler

 

Muş’tan Görüntüler

 

Adana’dan Görüntüler

 

Giresun’dan Görüntüler

 

 

Denizli’den Görüntüler

 

Pamukkale Üniversitesi –Bekilli kampüsünde Emri Bil Maruf çalışmamız, öğrenci evinde verilen sohbet ve öğrencileri cemaatle namaz kılmaya davet ve cemaatle kılınan namaz elhamdulillah.

 

Çankırı’dan Görüntüler

 

Çankırı’da yaşanan ilginç olay, hangi imamdan müsade istenildi ise çok iyi karşıladılar ve sohbet için müsaade ettiler. Hatta bir imam şöyle dedi; eğer 2000’li yıllarda izin isteseydiniz vermezdik, çünkü korkuyorduk. Şimdi ise korkmuyoruz ve rahatlıkla izin veriyoruz, dedi. Çankırı da karakollarda gezildi ve onlarında tavsiyesi falanca yerlere gidin oraların Emri Bil Maruf’a çok ihtiyacı var, dediler. Bir de Çankırı grubunu gören herkes Efendi Hazretlerimize selam söylüyor.

 

Aksaray’dan Görüntüler

 

Sinop’tan Görüntüler

 

Mersin’den Görüntüler

 

Hatay’dan Görüntüler

 

Amasya’dan Görüntüler

 

Iğdır’dan Görüntüler

 

Iğdır Emri Bil Maruf grubu ilk olarak Iğdır Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan’ı ziyaret ettiler. Akabinde Iğdır il müftüsü Cüneyt Kulaz Hoca ile ilçe ve köylerini tek tek konuştuk Bölge halkının dini ve dünyevi isteklerini bildirdik. Diyanet, Müftü ve imamlara çok iş düştüğünü maddeler halinde dile getirdik.

 

Düzce’den Görüntüler

 

 

 

 

Yorum yapın