FM TV'den Akit'e Taziye Ziyareti | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV’den Akit’e Taziye Ziyareti


Fatih Medreseleri vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Akit Medya Grubuna Taziye ’de bulundu. Ziyarete katılan Ahmet binici Hoca, Fatih Uslu Hoca ve Recep Konuk Hoca Akit İcra kurulu Mustafa Karahasanoğlu beyefendi ile görüşerek taziyeleri ilettiler.

Efendi Eğitim kurumları yönetim kurulu başkanı Ahmet binici hoca, İsmailağa ilim hizmet ve yaşatma derneği başkanı recep konuk hoca, Fatih Medreseleri vakıf ve dernekler sorumlusu Fatih Uslu Hoca Yeni Akit Gazetesine Taziye Ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz Günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın suudi Arabistan ziyaretini takip etmek için gittiği Suudi arabistan’da umre ziyareti sonrası medine’de hayatını kaybeden Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya ve Mustafa Karahasanoğlu Beyefendi’nin vefat eden 4 yaşındaki torunu Mustafa Asaf için taziye ziyareti yapan Hoca Efendiler yapılan ziyaret sırasında istişarelerde bulunarak Fatih Medreselerin Medrese faaliyetlerini, eğitim kurumlarının ve tv çalışmaları hakkında Mustafa Karahasanoğlu Beyefendi ile görüşme gerçekleştirdiler.

Ziyaretlerinden dolayı FMTV’ye teşekkürlerini ileten Mustafa Karahsanoğlu Beyefendi ileri günlerde FMTV Ekranlarına konuk olacağını ifade etti.

Yorum yapın