Genel Merkezde Büyük Heycan | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Genel Merkezde Büyük Heycan


Fatih Medreseleri Genel Merkez binasında 25-26-27 Ocak tarihlerinde yarı sezon sonu İmtihanları yapıldı. İstanbul genelinde bütün şubelerdeki Sıbyan, hafızlık ve Arabça okuyan talebelerin seviye tesbiti için yapılan imtihana yaklaşık 3000 talebe katıldı. Başarılı bir şekilde tamamlanan imtihanlarla alakalı Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi önemli açıklamalarda bulundu.

EĞİTİM KALİTEMİZ DAHA DA ARTTI

Başarının sırrının kaliteli eğitimde olduğuna vurgu yapan Hoca Efendi; Yapılan bu imtihanlarla heyecanımız ve kalitemiz bir adım daha ileri gitmiştir. Yavrularımızın heyecanı bizi daha da heyecanlandırdı. Tüm Hoca ve Talebe kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Rabbim başarılarının devamını ve tamamını ikrameylesin dedi. Konuşmasının devamında Hoca Efendi; Eylül 2014’de eğitime başlayan 4.5 yaşındaki yavrularımızın hemen hemen hepsi Kuran-ı Kerime geçti. Hafızlık yapan yavrularımızın ezberleri gayet sağlam. Arabça okuyan talebelerimiz okudukları kitaplara ve konulara çok iyi hakimler. Sağlam adımlarla yürümeye büyümeye devam elhamdülilah. Böyle bir kadroyla her türlü başarılı oluruz dedi.

İLK ADIM TAMAM SIRA İKİNCİ DE

Yapılan bu çalışmalarla ilk adımın tamamlandığını söyleyen Hoca Efendi; Şimdi sırada ikinci adım var. Hedefimize ulaştık. Bunu devam ettirmemiz lazım. İmtihanlar neticesinde illaki ufak tefek sıkıntılar, eksiklikler olduğu da tesbit edilmiş oldu. Şimdi istişarelerle bu eksikleri tamamlayarak çok daha başarılı olmamız lazım. İmtihanlar periyodik olarak devam edecek. Bu da bizi her zaman kendimizi geliştirmeye sevkedecek. Sizinle bu işi başarırız dedi.

Yorum yapın
    1. YURDAL diyorki;

      MAŞALLAH BU FATİH MEDRESELERİNE İŞİNİ NE KADAR SAĞLAM YAPIYORLAR.BAŞKALARIGİBİ CİDDİYESİZ DEĞİL

    2. ENGİN MASUM diyorki;

      FATİH MEDRESELERİ SANKİ. İSLAM FABRİKASI YETİŞTİRİYORDA YETİŞTİRİYOR.BU ADAMLAR DAHANE YAPSIN MAŞALLAH SÜBHAN ALLAH