Güneşli Şubemizin Hafızlık İcazeti Coşkusu | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Güneşli Şubemizin Hafızlık İcazeti Coşkusu


Fatih Medreseleri Güneşli Şubemizin düzenlemiş olduğu Hafızlık icazet merasimi Bağcılar Mehmet Akif Ersoy Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Sunuculuğunu Abdulhakim Başer hocamızın yaptığı hafızlık merasimi Heyet Kurulu üyelerimizden Yavuz Selim Ulusal hocamızın açılış konuşması ile başladı.

Ardından Güneşli şubemizde eğitimine devam eden sıbyan talebelerimizin sunumları ile devam eden merasimde bir çok talebe sunumlar yaptı.

Kur’an-ı Kerim öğrenmek için hiçbir engel tanımayan ve gözleri görmeyen iki âmâ talebemizin aşrı şerif ve Esma-ül Hüsna sunumları tüm salondaki misafirle duygusal anlar yaşatarak duygulandırdı.

Merasime telekonferans sistemi ile bağlanan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi “Ahir zamanda evladını medreseye vererek hafız olabilmesi için mücadele eden tüm ebeveynleri tebrik ederek” hafızlığın önemine vurgu yaparak tavsiyelerde ve duada bulundu.

İcazet merasiminin sonunda hafız olan kardeşimizi Hafızlık icazeti heyet kurulu üyelerimizden Mehmet Eyvaz Hoca tarafından verildi.

Hafız kardeşimize gönderilen hediyelerde kendisine takdim edilerek icazet merasimi musafaha ve ikramlar ile sonlandırıldı.

Yorum yapın