Köklü Gelenekten Modern Geleceğe Eğitim Sistemi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Köklü Gelenekten Modern Geleceğe Eğitim Sistemi


Fatih Medreseleri Genel Merkezinde haftalık bölgesel toplantı düzenlendi.

 

Toplantı öncesi tüm hoca kadrosuna konuşma yapan Masum Bayraktar HocaEfendi yeni bir eğitim sistemi düzenlemesi içinde olduklarını söyleyerek müjdeli haberi hoca kadrosuyla paylaştı.

 

Hoca Efendi “Köklü Gelenekten Modern Geleceğe” adlı eğitim projesi adı altında Osmanlı eğitim sistemini modern eğitim sistemi ile birleştirerek gelecek nesiller için aydınlık bir eğitim proje çıkarmak için mücadele ettiklerini ifade ederek, buprojenin muvaffakiyeti için hoca kadrosu ve sevenlerinden dua istedi.

 

Ayrıca gün içerisinde kendisini Urfa ve Gaziantep’te çadırlar da kalan talebeleri için yardım talebinde bulunan Suriye Müftüsü Seyyid İbrahim Efendi’nin de ziyaretinden bahseden Hoca Efendi, Efendi Hazretlerimiz (k.s.) ve cemaatimiz için güzel düşüncelerini aktardığında çok duygulandığını ifade ederek ilk etapta 50 talebe için yer ayarlandığını söyledi.

 

Hoca Efendi medreselerimizde kaliteli eğitim ile eğitimimizin devam etmesinden dolayı talebelerde her türlü engellere rağmen talebe artışı olduğunu vurgulayarak tüm emeği geçen hoca kadromuza teşekkür ederek, Mevla’dan başarılar diledi.

 

Bölgeler kendi arasında toplantı yaparak yemek ikramıyla haftalık toplantı sonlandırıldı.

 

 

123

nixy7444

Yorum yapın