Medresemizde Hafızlar Yetişmeye Devam Ediyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Medresemizde Hafızlar Yetişmeye Devam Ediyor


“Adana’da Abdulkadir Çalışkan Hafızımızın Heyecanı”

Anadolu’nun kıyılarında kavurucu sıcaklara aldırış etmeden hizmete devam eden Fatih Medreseleri Adana şubesinde hizmete başladığı 12 Eylül 2011 tarihinden bu yana yüzlerce talebe Kur’an-ı Kerim, ilmihal ve akaid ilimleri öğrenmiş, akşam derslerinde yetişkinlerle gönül sohbetleri yapılmış olup sene sonları merasimlerle ve halka açık seminerlerle Adana halkının teveccuhüne mazhar olunmuştur.

Adana merkez ilçesi Seyhan da bulunup ulaşımı kolay olan kız ve erkek medreselerimizde sabah ve akşam dersleri ile her kesimden insanımıza Ehli sünnet vel cemaat itikadı ile islami ve insani eğitimlere devam edilmektedir.

“Habibim bu kitabı Azimuşşanı biz indirdik ve O’nu elbette biz koruyacağız” ifadesi doğrultusunda Hafızı Kur’an yetiştiren medresemiz bugün yeni çıkan Hafızı ile yüzler de tebessüm, gönüllerde neşe olmaya devam etmektedir.

Talebelerimizden Ömer oğlu Abdulkadir Çalışkan bugün hafızlık şerefine nail olmuştur. Kendisine çıkmış olduğu bu Kudsi yolculukta muvaffakiyetler diler, ilmi ile amil yaşantısı ile mükemmel bir ehli takva olmasını yüceler yücesi Rabbimizden niyaz ederiz.

Yorum yapın
  1. Mustafa Kamil diyorki;

   Masallah

  2. Yunus Şahin diyorki;

   Rabbim Fatih hocama Hafız yetiştirmede devamını nasip etsin.

  3. Fatih Yalçındağ diyorki;

   Masaallah, bu yolda olanlardan Allah Razı olsun.