Sefaköy Kursumuzun Yıl Sonu Merasimi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Sefaköy Kursumuzun Yıl Sonu Merasimi


Fatih Medreseleri Heyet Kurulu üyelerinden Selim Ulusal Hocamızın ve Sefaköy kursu hocalarımızın hazırlayıp sunmuş olduğu sene sonu merasimi çok güzel ve kaliteli geçti.

Programımıza kelamların en güzeli Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlandı. Muhammed yavrumuzun
gönülleri coşturan aşrı şerifi ile başladı, Ardından 103 santimlik Hüseyin Uçar yavrumuz tatlı bir açılış konuşması yaptı. Ardından minik yavrularımız birbirinden mükemmel sunumlar ve  güzel duygu dolu şiirlerini yüzlerce kişi ile paylaşmaları, manevi etkinin dozunu giderek arttırdı. Gözyaşları içeresinde böylesi bir programa iştirak etmenin sevincini ve şerefini yaşayan katılımcılar, adeta ağız birliği yapmışçasına birbirlerine merasimin mükemmelliğini anlatıyorlardı. Katılan herkesin, böylesi bir güzellik karşısında o anki halleri, görülmeye değerdi.

Ali Gürbüz hocamız teşekkür konuşması yaptı, konuşmasında Genel başkanımız Masum Bayraktar hocamıza ve heyet kurulu üyelerimize teşekkür etti.

Program da sunum yapan yavrularımızın velileri duygu dolu konuşmalar yaptı. Talebeleri yetiştiren hocalarımıza ve kurumunuza teşekkürlerde bulundular.

Bu icazette akşam dersi esnaf abilerimizde belgeleri verildi.

Minik yavrularımıza belgeleri ile beraber madalya ve hediyeler taktim edildi. Sefaköyde bulunan kursumuzun, yapmış olduğu sene sonu merasiminde duygu dolu anlar yaşandı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği ve manevi hazzı oldukça yüksek olan sene sonu merasiminde gözyaşları adeta sel oldu aktı.

Programı düzenleyen Sefaköy kursumuzu tebrik ediyoruz.

Yorum yapın