Türkiye Hatibini Seçiyor İkinci Yarı Final Bağcılar | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Türkiye Hatibini Seçiyor İkinci Yarı Final Bağcılar


Fatih Medreselerinin düzenlemiş olduğu “Türkiye Hatibini Seçiyor” yarışmasının ilk tur ve çeyrek final elemelerinden sonra ikinci yarı final elemesi Bağcılar Halk Sarayında gerçekleştirildi.

 

videotiklaaaa112

 

Yarışmamızın sunuculuğunu Fatih Medreseleri Cebeci Kurs Müdürü Muhammed Bozkurt Hoca üstlendi ve açılış aşırını okumak üzere Bekir Köse Hoca’yı mikrofona davet etti. Hocamızın muhteşem kıraatinden sonra yarışmaya başlamak üzere jüri üyeleri yerlerine davet edildi.

 

Yarışmamızın Jüri üyeliğini Bakırköy İmam Hatip Lisesi Emekli Müdürü Hasbi Karacan, Bakırköy İmam Hatip Lisesi Hitabet Hocası Abdülvahap Çağlar, Esenler Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Zeki Palu, Bağcılar Çınar Camii İmam Hatibi Rıza Hoca ve Ateştuğla Bedir Camii Emekli İmam Hatibi Kamil Hoca üstlendiler.

 

Bağcılar Halk Sarayında gerçekleşen yarışmamızın birinciliğini İslam’da Ticaret konusu ile İbrahim Hakkı Dal Hocamız elde ederken, ikinciliği Tesettür konuşması ile Mehmet Eyvaz Hoca ve üçüncülüğü Muhammed Kaynar Hoca elde etti.

 

Programımız Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi’nin yaptığı teşekkür konuşması ve hediye dağıtımı ile sona erdi.

 

 

 

103627042013

 

 

Yorum yapın