Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor Davet Çalışmaları Devam Ediyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor Davet Çalışmaları Devam Ediyor


Kastamonu

“Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor” konferansının Kastamonu etabına ev sahipliği yapacak olan Fatih Medreseleri Kastamonu sorumlusu Mehmet Odabaşı Hocamız Kastamonu’nun en yüksek tirajlı Açıksöz gazetesi imtiyaz sahibi İzzet Sarı Beyefendi ile görüştü. Program hakkında bilgi alan İzzet Sarı Beyefendi konferansımıza her zaman olduğu gibi destek verecekler İnşallah.

Trabzon

Fatih Medreseleri Rize Şube Müdürümüz Sefa Düzenli hocamız “Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor” konferansı için Haber61ziyarette bulundu. Hocalarımız programın içeriği hakkında bilgi verdiler. Haber61 ekibi inşallah programımıza katılacaklar.

Hocalarımız Taka gazetesi genel yayın yönetmeni Yusuf Bey ile görüştü.

Trabzon etabımızdaki konferansı Hem internet sitesinde hem gazetede yayınlayacaklarını, Yusuf Bey ve gazete köşe yazarı programımıza katılacaklarını ifade ettiler.

Adana

Fatih Medreseleri Konya ve Adana illerinden sorumlu Sadullah Vural Hocamız “Türkiye Peygamberine Sahip çıkıyor” Konferansı için çalışmalarına devam ediyor.

Sadullah Hocamız Sabancı cami, Yağ cami ve ulu cami gibi 200 camiye bölgesinde hizmet veren Seyhan Müftüsü Halil Uzun hocamız ile görüştü.

Halil Uzun hocamız yarın bütün camilerde ilan edecek inşallah.

Yorum yapın