2016 Emri Bil Maruf 1. Gün | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

2016 Emri Bil Maruf 1. Gün


Günlerdir Hazırlıkları Devam Eden Emri Bil Maruf Nehyi Anil Münker Görevi İçin Tüm Hoca ve Talebeler Vazife Yerlerine Ulaştılar. 16.05.2016, 08.30 İtibarıyla Vazifeye Başladılar.

EMRİ BİL MARUF ÇALIŞMASI BAŞLADI

Fatih Medreseleri üç yüzü aşkın dev kadroyla Rabbimizin emri olan tebliğ vazifesini yerine getirmek için yollara düştü.

Her sene Mayıs ayının bir haftasını bu kutsal vazifeye ayıran Fatih Medreseleri projeyi Asrın Çalışması olarak değerlendiriyor.

80 İL 80 ARAÇ 300 KİŞİ

80 ile 80 araçla 300 kişilik dev bir kadroyla Fatih Medreseleri hafız ve hocalarıyla emri bil maruf nehyi anil münker vazifesini yerine getirmek için yollarda.

İslam’ın bekasının tebliğ vazifesinin devamına bağlı olduğunu unutmayan hoca ve talebeler il il ilçe ilçe tüm Türkiye’yi geziyorlar.

Amaçlarının sadece Allah rızası için dini hatırlatmak olduğunu söyleyen vazifeli hocalar bu işte hiçbir maddi ve siyasi hedeflerinin olmadığını söylediler.

BİNLERCE KİŞİYE EMRİ BİL MARUF YAPILMASI PLANLANIYOR

Fatih Medreselerinin her yıl düzenlediği Emri Bil Maruf çalışmasında bu yılda binlerce kişiye Emri Bil Maruf çalışması yapılması planlanıyor

Yapılan Emri Bil Maruf çalışmasında illerdeki ilçelere, köylere ve kasabaları kadar ulaşmaya çalışan hoca, talebe ve sevenleri, çocuklardan gençlere, esnaflardan dağdaki çobanlara kadar her binlerce kişiye Rabbimizin emirlerini duyurmak için çaba sarf ediyor.

Yorum yapın