Abdurrahman Kalkan Hoca'nın Nişan Mutluluğu | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Abdurrahman Kalkan Hoca’nın Nişan Mutluluğu


Fatih Medreseleri Bünyesinde 4 Yaşından itibaren eğitim gören ve ardından da hocalık icazeti alarak vazifeye başlayan FM TV ekranlarında yayınlanan Haftanın Yorumu Programının Moderatörü Abdurrahman Kalkan Hoca Nişan Merasiminin yapılmasıyla Evliliğin ilk adımlarını atmış oldu. Nişana Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi’de Katıldı.

Fatih Medreseleri Bünyesinde 4 Yaşından itibaren eğitim gören ve ardından da hocalık icazeti alarak vazifeye başlayan FM TV ekranlarında yayınlanan Haftanın Yorumu Programının Moderatörü Abdurrahman Kalkan Hoca Nişan Merasimi yapılmasıyla Evliliğin ilk adımlarını atmış oldu.

Nişana Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi, FM TV Programcıları, Beraberce Hocalık İcazet aldıkları Hoca Arkadaşları, Fatih Medreseleri Heyet Kurulu Üyeleri ve Çok Sayıda Davetli Katıldı.

Program FM TV Ekranlarında Yayınlanan Kur’an Öğreniyorum Programının Sunucusu Mehmet Akdemir Hoca’nın Aşrı şerifi ile başladı.

  • KALKAN HOCA’YI TALEBELİK ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Daha Sonrasında Beraber büyüdüğü ve Beraberce Talebelik yaptığı hoca arkadaşları tebrik konuşmalarına yaptılar.

  • MASUM BAYRAKTAR HOCA NİŞANLANAN ÇİFTİ TEBRİK ETTİ

Günün Önemi Binaen Konuşma Yapan Masum Bayraktar Hoca Efendi Nişanlanan Çifti tebrik etti.

  • NİŞAN YÜZÜĞÜNÜ GELİNİN AMCASI TAKTI

Nişan merasiminin bitiminin ardından Nişan Yüzükleri Masum Bayraktar Hoca Efendi’nin Eşliğinde Gelinin Amcası Abdullah Ok Tarafından takıldı.

  • KJ- ABDURRAHMAN KALKAN HOCA’DAN MİSAFİRLERE TEŞEKKÜR MESAJI

Nişan merasimi sonunda Abdurrahman Kalkan Hoca Sosyal Medyadan Mesaj paylaşarak “Başta sevgili Masum Bayraktar Hocama ve mutlu günümüzde yanımızda olan tüm dava arkadaşlarıma, dostlarıma canı gönülden teşekkür ederim dedi.

Yorum yapın