Bizi En Çok Üzen Efendi Hazretlerimize Kavga Olarak Anlatılması | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Bizi En Çok Üzen Efendi Hazretlerimize Kavga Olarak Anlatılması


İsmailağa Cemaatinin Önde Gelen Kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı Genel Başkanı Masum Bayraktar Hocaefendi Umre Dönüşü Fmtv Ekranlarında Yaptığı İlk Pazar Sohbetinde Mekke’de Yaşanan Menfur Saldırı İle İlgili Konuştu. “Saldırıyla İlgili Bilgiler Paylaşan Hocaefendi Kendilerini En Çok Üzen Olayın “İsmailağa Cemaatinin Manevi Önderi Mahmut Efendi Hazretlerine Olayın Saldırı Değil, Kavga Olarak Anlatılmış Olması” Dedi.

BİZİ EN ÇOK ÜZEN EFENDİ HAZRETLERİMİZE KAVGA OLARAK ANLATILMASI

Fatih Medreseleri Vakfı hocaları ve Masum Bayraktar Hocaefendi 25 Nisan akşamı Mekke-i mükerreme de KIYAM-DER üyeleri tarafından kabe’nin yakınlarında bulunan otel girişinde menfur saldırıya uğradı. Çocukların ve kadınların bulunduğu anda gerçekleştirilen Saldırıda hocalar ve kız çocukları ağır şekilde yaralandı.

Umre dönüşü sonrası FMTV ekranlarında ilk Pazar sohbetini yapan Masum Bayraktar Hocaefendi Mekke saldırısı hakkında açıklamalarda bulundu.

Mekke’de yapılan saldırının asla bir kavga olmadığını menfur bir saldırı olduğunu ifade eden hocaefendi kendilerini en çok üzen olayın ise İsmailağa Cemaatinin manevi önderi Mahmut Efendi Hazretlerine olayın saldırı değil, kavga olarak anlatılmış olması dedi.

KAVGA DEĞİL, KUMPAS VE MENFUR SALDIRI!

Otel girişinde KIYAM-DER üyelerinin hazırlıklı beklediğini ifade eden hocaefendi; “olayı kavga olarak anlatanlar Saldırganların ekmeğine yağ sürüyor, çünkü  kumpas hazırlanarak gerçekleştirilmiş bir saldırıdır” dedi.

Yorum yapın