Efendi Hazretlerimizin (k.s.) Hayatı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Efendi Hazretlerimizin (k.s.) Hayatı


Efendi Hazretlerimizin himmeti ve bereketi ile çalışmalarını sürdüren Marifet Derneği, Efendi Hazretlerimizin ism-i şeriflerini tüm dünyaya duyurmak için başladığı faaliyetlerine devam ediyor.

 

Efendi Hazretlerimizin birçok kitabını neşrederek yurtiçinde emsalsiz hizmetlere imza atan Marifet Derneği, şimdi de bu kitapları birçok yabancı dile çeviriyor. Bütün dünyanın mürşid-i kamili ve insanlığın en büyük ihtiyacı olan Efendi Hazretlerimizin yurtdışındaki müslüman ve gayrimüslim kimselere tanıtılmasında böyle büyük bir hizmete nail olduğundan dolayı yüce Allah-u Teala’ya sonsuz hamd-ü senalar ederiz.

 

Efendi Hazretlerimizin ism-i şeriflerinin duyulması adına daha önce de çok büyük hizmetlere imza atan Marifet Derneği, İnsanlığa Üstün Hizmet Sempozyumu ile onlarca ülke ve yüzlerce âlimin Efendi Hazretleriyle tanışmalarına ve onun feyzinden istifade etmelerine vesile olmuştu. Dünyanın dört bir yanından Efendi Hazretlerimizi tanımak ve hayır duasında yer alabilmek için akın akın gelen kimseler için de Efendi Hazretlerimizin hayat-ı şeriflerinin videosu farklı dillere çevrilmiş ve büyük bir ihtiyacı gidermiştir.

 

Bu çalışmadan dolayı kendilerini tebrik ederiz.

 

 

 

Yorum yapın