FM TV Emin Adımlarla İlerlemeye Devam Ediyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV Emin Adımlarla İlerlemeye Devam Ediyor


Temmuz Pazartesi 2015 tarihinde test yayınıyla medya dünyasına adım atan FM TV kısa zaman içinde, yaptığı başarılı ve tesirli programlarıyla izleyicisinden yüksek not aldı. Az zamanda büyük izleyici kitlesine ulaşan FM TV emin adımlarla zirveye doğru ilerleyişine devam ediyor.

Türkiye ve dünyanın her yerinden, 7/24 yaptığı yayınlarla bir anda medya dünyasının gündemine oturan FM TV birbirinden kaliteli hoca kadrosuyla ve dopdolu hazırlanmış programlarıyla dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Türkiye ve dünya gündemiyle alakalı çarpıcı ve ufuk açıcı yaklaşımlarıyla, her konuda İslami çizgiye vurgu yaparak doğrudan taraf olup Hak ve hakikatin davetçisi bir yayın akışıyla dünya medyacılığı arasında ilk olma özelliğine sahip olan FM TV, takipçilerinden de büyük takdir topluyor.

Dolu dolu bir yayın akışıyla izleyicisinin dünya ve ahiretine ciddi katkılarda bulunan FM TV, ekranlardan odalarımıza süzülerek evlerimizi medreseye çevirmeyi hedefliyor.

Ailece gönül rahatlığı ile huzurlu bir seyir keyfi sunan, İslami bütün hassasiyetlere azemi derece dikkat eden, hayra öncü şerre set söylemini eylemiyle birleştirerek büyüğüyle, küçüğüyle, yaşlısıyla, gençliğiyle, bayanıyla erkeğiyle her kesime hitap eden bir üsluba sahip olan FM TV, bundan sonra da adından sıkça söz ettirecek.

FREKANS: 11.916
POLARİZASYON: V (DİKEY)
SYMBOL RATE 30.000
FEC 3/4

www.fmtv.com.tr

Yorum yapın