Fm Tv, İslami Kutlama Nasıl Yapılır, Dünya'ya Gösterdi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fm Tv, İslami Kutlama Nasıl Yapılır, Dünya’ya Gösterdi


FM TV, İSLAMİ KUTLAMA NASIL YAPILIR, DÜNYA’YA GÖSTERDİ

Referandumda Evet Oyunun %51,4 ile üstün gelmesinin ardından Tüm Türkiye’de Kutlamalar yaşandığı gibi FM TV Ekranlarında İslami bir Kutlama yaşandı. Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi’ninde Katıldığı İslami Kutlamada Fetih Suresi Okunarak Avrupa’ya Karşı ve Avrupa sevicilerine karşı Zafer Konuşmaları Yapıldı.

Burak Doğan Hocanın Sunuculuğunu Yaptığı İslami Referandum Kutlaması, Mehmet Akdemir Hoca Ve Sami Geniş Hocaların Fetih Suresini Okumasıyla Başladı.

Fatih Medreseleri Heyet Kurulu Hocalarından Mesut Özdemir Hoca, Reşit Kazancı Hoca, Ömer Turna Hoca, Recep Konuk Hoca Referandum da Evet Oyunun Galip Gelmesiyle ilgili Zafer Açıklaması yaparak, Bu zafer Tüm Müslümanların Zaferidir, Vurgusu Yaptılar

HALKIMIZIN BU DİRENCİ BİZİ DÜNYA LİDERİ YAPACAKTIR”

Günün Önemine Binaen Açıklamalarda bulunan Masum Bayraktar Hoca Efendi “Referandumun Avrupa’nın ve Batılı Devletlere Çok Güzel Bir cevap olduğunu ve Halkımızın direncinin çok kuvvetli olduğuna değinerek Bu direnci asla kaybetmememiz lazım gerektiğini aktardı.

ÜMMETİ MUHAMMED İÇİN DUALAR YAPILDI

FM TV Manşetten Millete Sunucusu Burak Doğan Hoca İzleyicilere ve Gelen Misafirlere Duaya Hazırmısınız Diye seslenerek Kürsüye Çağırdığı Masum Bayraktar Hoca Efendi Konuşmasıyla Güne  Damga vurarak  Ülkemiz ve Müslümalar İçin Dua’lar etti.

FM TV, İSLAMİ KUTLAMA NASIL YAPILIR, DÜNYA’YA GÖSTERDİ

İslami Referandum Kutlamasının son bulması ile birlikte Havai fişek gösterisi yapıldı. Ardından Musahafa ile program son buldu.

Program Hava i fişek gösterisi ile son bulurken Fatih Medreseleri ve FM TV ekibi, Tüm İslam Alemine  İslami Kutlamanın Nasıl Yapılacağını göstermiş oldu.

 

 

Yorum yapın