FM TV Yine Bir İlke İmza Attı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

FM TV Yine Bir İlke İmza Attı


İsmailağa Medya Aş. Kuruluşu olan FMTV kısa sürede büyük başarılara imza atıyor. Profesyonel ekibi ve onlarca eğitici ve öğreciti kaliteli programıyla kısa sürede türkiye ve dünya üzerinde seyircisinin sevgisini kazanan FMTV 81 il’de gerçekleştirilen asrın projesi Dev emri bil maruf çalışmasını canlı bağlantılarla ekranlara taşıyarak yine ezberleri bozarak hizmet aşkını gösterdi.

İsmailağa medya aş. Kuruluşu olan FMTV her geçen gün genişleyen seyirci kitlesini şaşırtmaya ve kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Yapmış olduğu programlarda eğitici ve öğretici kimliği ile ön plana çıkan FMTV türkiye ve Dünya üzerinden beğeni ve hayranlıkla takip ediliyor.

Siyaset programlarında gündem programları haber programlarından aktüel programlara her konuyu islami bakış açısıyla değerlendiren FMTV yapmış olduğu 50’nin üzerindeki canlı yayın programlarıyla seyircisini ekranlara kilitlemeyi başarıyor.

FMTV 81’ İL’DEN CANLI BAĞLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Her çalışması ile göz dolduran FMTV 81 İl’de 81 grup ve 00 kişilik dev kardo ile yapılan asrın çalışması emri bil maruf nehy anil münker vazifesinde yaşananları Canlı bağlantılarla ekranlara taşıyarak 81 il’e bağlantı gerçekleştirdi.

Tebliğ vazifelerinde yaşananların aktarıldığı emri bil maruf özel yayın programı sunan burak doğan hocamız, tebliğ sırasında yaşanan duygu dolu anları da ekranları getirerek Türkiye’yi gözyaşları ile ekranlara kilitledi.

Yorum yapın