İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk hocadan açıklama | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk hocadan açıklama


İsmailağa Derneği Başkanı Recep Konuk hocadan açıklama (Emre Altınkum, İsmailağa Vakfı, Cübbeli Hoca)

* Emre Altınkum yaptığı açıklama da alenen yalan konuşmuştur. Efendi Hazretlerimizin katılmadığı toplantıya katıldı, demiştir. Bu konu da şahitler vardır.

* Mahmut Şevket Ustaosmanoğlu, Büyük Bayram Hoca ve Mehmet Talu Efendi Hazretlerimizin toplantıya katılmadığına şahitlerdir.

* Emre Altınkum oynadığınız videoyu şahit sunamazsınız, onu da düzgün yapamamışsınız çocuk görüntü de gözüküyor.

* Emre Altınkum, Recep Konuk’un nasıl bir şahsiyet olduğunu Ziya Soyoğlu’na sor beni iyi bilir.

* Mustafa Ekin hocanın hocalarından Ahmet Tuncer arkadaşımdır. Mustafa Ekin hocalarına diyor ki aman ha bu konuda sessiz olalım. Yazıklar olsun.

* İsmailağa Vakfı, Adil Öksüz’e Cübbeli ne söz verdi de hapisten çıktı, bunu da açıklayın. Adil Öksüz kayıtları neden kayboldu?

* İsmailağa Vakfı, Cübbeli’nin yanmaz kefenleri ne oldu, bunu da açıklayın.

* Cübbeli Hoca, talebe konusunda sadece İsmailağa Vakfı mı aranacak, sen Efendi Hazretlerini yok mu sayıyorsun? Sen başka şeyh mi buldun?

* Cübbeli Hoca, sohbetinde Efendi dünyaya bedeldi, Efendi  varken herşeyi ona soruyordum diyorsun. Biz sana katılmıyoruz Efendi Hazretlerimiz  sağdır, sağlıklıdır, başımızdadır.

* Cübbeli Hoca, Efendi Hazretlerimizin müridanına zındıkalar diyorsun, sen haddi aşan adamsın. Seni düşünmeye davet ediyorum.

* Cübbeli Hoca sohbetinde her sakallıya güvenme diyorsun, ya senin yine şekerin mi çıktı, sakalı niye itibarsızlaştırıyorsun?

* Cübbeli Hoca sohbetinde beyaz sakallı dediğin adam benim babamdı. Babam Efendiyi Masum hocadan öğrendi onun sebebiyle Efendi’den ders aldı.

Yorum yapın