Mahmud Efendi Tanıtım Konferansları 23 Temmuz'da Başlıyor | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Mahmud Efendi Tanıtım Konferansları 23 Temmuz’da Başlıyor


Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi “Mahmud Efendi Hazretleri Sempozyumu” ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eylül ayında itibariyle tüm Türkiye’de yapılacağını ifade eden Hoca Efendi; “2014 yılı Ramazın-ı Şerif Ayında Kadir gecesi ilk konferansı yapacağız inşallah. Eylül ayı itibariyle Türkiye’nin 81 ilinde yapacağımız konferansların neticesinde seneye inşallah Türk Telekom Arena Stadyumunda yapacağız” dedi.

Camiamızdaki içindeki kurumumuza karşı olan fitneye de dikkat çeken Hoca Efendi; “Camiamızda fitne olmasın bizim için hiç sorun değil, yeter ki camiamızdaki belirli abilerimiz, Allah onlara basiret nasip etsin, şu olmayacak yalandan iftiraları uzatmasınlar göreceksiniz ki arena bize hafif gelir, ben bunu söz veriyorum” diyen Hoca Efendi yapılan çalışmalara engel olunmaması gerektiğini vurguladı.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda yapılan organizasyonda da sıkıntı çıkardıklarını ifade eden Hoca Efendi; “Sinan Erdem de üç bin kişi ile engel olmaya çalıştılar, ama bu işin tam tersini düşündüğümüzde, hem biz çalışacağız hem de üç bin kişi ile destek verecekler, Allah izniyle başarırız, Arena bize hafif gelir” diyerek he kurumumuzda ki hem de camiamızda ki tüm Hocaları bu çalışmaya destek olamaya davet etti.

Yorum yapın