Masum Bayraktar Hocaefendi'den Bayburt 'a Ziyaret | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Masum Bayraktar Hocaefendi’den Bayburt ‘a Ziyaret


İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfının Bayburt ilimizde açacağı 6 katlı Kuran Kursunu ziyaret eden Masum Bayraktar Hocaefendi son hazırlıkları yerinde inceledi. Bayburt Ziyareti sonrası Erzurum’a geçen Hocaefendi buradaki iftar buluşmasında Erzurum cemaati ile buluştu.

İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı Bayburtlu vatandaşlarımızı hizmetine sunmak için Bayburt’ta 6 katlı kuran kursu açmaya hazırlanıyor.

Son hazırlıkları devam eden Kuran kursunu ziyaret eden Masum Bayraktar hocaefendi ise Bayburt seyahati sırasında şunları aktardı.

BAYBURT’A BÜYÜK BİR KURAN KURSU KAZANDIRILIYOR

İçerisinde konferans salonu, Mescid, kız ve erkekler için ayrı olmak üzere dersliklerin bulunacağı kuran kursunun kaba inşaatı tamamlandı.

KURAN KURSUNDA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Yaptığı ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan masum bayraktar hocaefendi emeği geçenlere teşekkür etti.

ERZURUM’DA BEREKETLİ İFTAR BULUŞMASI

Bayburt ziyaretlerinin ardından Erzurum Kuran kursunun girişinde bulunan Mescitte düzenlenen iftar organizasyonuna katılan Masum Bayraktar hocaefendi Erzurum cemaati ile buluştu.

Fatih Medreselerinin düzenlediği İftar öncesi kuran-ı kerimler okundu dualar yapıldı.

Halkımızın hafızlarla beraber açtığı iftar yemeği sonrası Erzurum cemaati masum bayraktar hocaefendi ile teravih namazı öncesi hasbihal ederek dertleşti.

Masum Bayraktar Hocaefendi Erzurum ve Bayburt ziyaretleri sonrası İstanbul’da gerçekleşecek olan diğer iftar buluşmaları için İstanbul’da dönüş yaptı.

Yorum yapın