Mesut Özdemir Hoca'dan Fatih Terim'e Cevap | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Mesut Özdemir Hoca’dan Fatih Terim’e Cevap


Her Çarşamba akşamı 20’de FMTV ekranlarında yayınlanan soru cevaplarla fıkıh konularının cevaplandırıldığı Sürahi Programında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in oruç açıklaması değerlendirildi. Konuk olduğu TRT sporda “EURO 2016’da “milli takım futbolcuları oruç tutacak mı?” sorusuna “Biz onların yerine tutarız” diye cevap veren Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e Mesut ÖZDEMİR Hoca’dan da yanıt geldi. Fatih Terim’e seslenen mesut ÖZDEMİR hoca Fransa yolcusu olan milli takım futbolcularını da Tavsiyelerde bulunarak oruç tutmaları veya tutmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

EURO 2016 öncesi TRT Spora konuk olan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, TRT sunucusunun kendisine sorduğu “milli takım futbolcular oruç tutacak mı?”  Sorusuna “Biz onların yerine tutarız” diye cevap vermesi kısa sürede gündeme oturdu.

FMTV ekranlarında yayınlanan fıkıh konulu sürahi programında Fatih Terim’in açıklamalarını değerlendiren Mesut Özdemir Hoca ise espri bir açıklama ile Fatih Terim’e seslendi.

MİLLİ TAKIM FUTBOLCULARI ORUÇ İÇİN NE YAPMALILAR?

Milli takım futbolcularının oruç tutma konusunda yapması gerekenlere de değinen Mesut Özdemir Hoca Fransa yolcusu milli takım Futbolcularına şöyle seslendi;

MESUT ÖZDEMİR HOCA’DAN FATİH TERİM’E CEVAP

Futbolcuların Seferi olmadıkları halde oruç tutmamazlık yapmamaları gerektiğini de ifade eden Mesut Özdemir Hoca konuşmasına şöyle devam etti;

ÖZDEMİR HOCA; “TUTAMAZSIN FATİH HOCA!”

Konuşmasının sonunda Fatih Terim’e tekrar seslenen Mesut ÖZDEMİR hoca kimse kimsenin orucunu tutmamaz dedi.

Yorum yapın