Ülkemizi Yakan Terör İlleti | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Ülkemizi Yakan Terör İlleti


Bir toplumda milletin direnişini kırmak için, halkı yıldırmak için ortaya çıkan ortak korkuya, kargaşaya, fitne ve fesada terör denir. Terör hiçbir şekilde İslami yöntem değildir, olamazda. Terör toplumlarda can ve mal güvenliğini ortadan kaldırır. Günümüzdeki asıl terör ve teröristlerde, dış mihraklar tarafından yönlendirilmektedir.

Türkiye’miz dış mihraklar tarafından büyümesi istenmiyor. Ne zaman ki, Türkiye’miz kendine gelecek olsa, yatırımlarına çok ciddi şekilde devam edecek olsa, anlamsız bir şekilde bazı dış ülkelerden ilk önce sözlü yanlış yönlendirmeler, hemen akabinde sanki olumsuz bir atılım, proje yapılıyormuşçasına engellemeler başlıyor. Bu stratejiler yetersiz olduğu zaman bu sefer Türkiye’mizin genelinde kaos ve kargaşalar başlatılıyor. Bununla beraber dış mihraklarla beraber çalışan medya ve bazı toplumsal örgütlerinde yaygarasıyla beraber Türkiye’miz dışardan ve içerden güvensizleştirilmeye çalışılıyor.

Ülkemiz Dış Mihraklara, Amerika’ya ve Yahudilere boyun eğerse, onların istedikleri ölçüde Türkiye’ye yol aldırıyorlar. Dış mihraklara ters düştüğümüz zaman hemen önümüze engeller koyuyorlar.

Amerika ve Yahudi bizim refikimiz olmaz, olamazda. Mesela Hayati bir mesele olan incirlik üssünü dış mihraklara açmamızla birlikte medya organlarında güzel lanse edilse de, ilerde çok ciddi bize zarar verecektirKöprü,

3.Havalimanı, Kanal İstanbul gibi mükemmel projelerimiz başladığında, bazı ülkelere ters düştüğünden sıkıntılar başlıyor.

Türkiye’miz ne zamanki Orta Doğu ülkelerinde lider konumundayken, şu anda başlatılan projelerin durdurulmamasından dolayı ve bazı konularda artık aynı düşüncelerde ilerlemediğimizden dolayı şu anda tüm Orta Doğu ve sınır ülkeleriyle düşman konumuna getirildik.

Ülkemiz tarafından da bu dış mihrakların (Almanya, Belçika, Fransa, İngiltere, Amerika..) PKK ve Terörü desteklediklerini delilleriyle ortaya koyarak, halkımızı bilinçlendirmeleri ve şuurlandırmaları, özellikle teke teke inmeleri gerekmektedir.

Bu ülkelerin, dış mihrakların terörü desteklemelerindeki asıl amaç kaçakçılığın, eroin ve esrarın pazarlanmasının, organ mafyacılığının, para transferlerinin vb. gayri meşru isteklerinin ülkemizi köprü olarak kullanmak istemelerindendir.

Yoksa 5 bin kişilik bir terör örgütünün , bir devlet karşısında 40 yıl boyunca direnmesi mümkün değil, direnemezler. Bu örgüt sıradan bir örgüt değildir. Türk, Kürt, Laz, Çerkez fark etmez, Müslüman halkımızın Türkiye üzerinde oynanan oyunlarının aydınlatılması lazım.

Sonuç olarak eğer biz bir olursak, tek bir kuvvet olursak, bizi dış mihraklar yıkamayacaklardır. Birlik ve beraberliğimiz içinde İslami şuur ve bununla birlikte Devletimizin halkımızı bilinçlendirmesi gerekmektedir. Eğer böyle olmazsa bu terör olaylarının ilki olmadığı gibi sonu da gelmeyecektir.

UYANDIRMAK BİZDEN, TEDBİR ALMAK SİZDEN, MUVAFFAKİYET ALLAH’TANDIR.

FATİH MEDRESELERİ YAZI İŞLERİ KURULU

 

Yorum yapın