29.11.2014 Tarihli Genel Hocalar Toplantısı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

29.11.2014 Tarihli Genel Hocalar Toplantısı


Fatih Medreseleri genel merkezinde Türkiye geneli ilk genel hocalar toplantısı gerçekleştirildi.

Anadolu’dan gelen hocalarımız medreselerimizde misafir edildi.

Genel Toplantı programımız Sabah verilen kahvaltının ardından Türkiye Geneli Kurs Sorumluları arasında yapılan toplantı ile başladı.

Yaklaşık üç saat süren toplantının ardından öğle namazı eda edildi.

Ardından yemek ikramı yapılarak Genel Toplantıya geçildi.

Toplantının sunuculuğunu yapan Fatih Medreseleri Özel Kalem Müdürü Burak DOĞAN Hocamızın Hoş geldiniz Konuşmasının ardından toplantımız Fatih Medreseleri Kastamonu Şubesi Müdürü Harun TEKBIYIK Hocamızın Aşr-ı Şerif tilaveti ile başladı.

Ardından Fatih Medreseleri Bilgi Evi Müdürü genç hocalarımızdan Yusuf ERGÜN Hocamız açılış konuşması yaptı.

Ardından Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum BAYRAKTAR Hoca Efendi kürsüye davet edildi.

Hoca Efendi konuşmasında; “her çalışmada örnek ve önder oluyoruz, en ufak bir çalışmamız bile her tarafa yayılıyor”  diyerek önemli konulara dikkat çekti.

“Efendi Hazretlerimizin şuan yeryüzünde tek” olduğunun altını çizen Hoca Efendi; “Lima la yapma, sana su caminin minaresini pamuk ipliği ile çek diyorlarsa çek” diyerek Efendi Hazretlerimizin buyurduklarının harfiyen yapılması gerektiğini söyledi.

Hoca Efendi’nin konuşmasının ardından Adana ve Konya İlleri sorumlumuz Sadullah VURAL hocamız Anadolu’daki Şubelerimiz adına temsilen konuşma yaptı.

Anadolu temsilcimizin konuşmasının ardından, Fatih Medreseleri İnceleme Kurulu Üyesi Mesut ÖZDEMİR Hocamız, Ahmet BİNİCİ Hocamız ve Yavuz Selim ULUSAL hocamız toplantı maddeleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Türkiye Geneli Hocalar toplantımız akşam namazının akabinde son buldu.

Yorum yapın
  1. gökan baral diyorki;

   ellamdülillah sanki sahabe ordusu andıran tablo masum hoca ve kumandanları almış islam bayrağı sancağını bu sancağıda elimizden kimse alamaz misali.bu masum hoca gibi bırak on kişiyi bitane daha olsa inannın bu islam dünya ya yayılır.

  2. yunus maraşal diyorki;

   gökan kardeş bize masum hoca gibi bitane daha istemiyoruz.masum hocaya fitne yapmasınlar bu islam inan onlarsızda dünya ya yayılır. ağızlarını kapatmaları yeter ve artar bile.

  3. hasan bahar diyorki;

   ya bu masum hocanın arkasından atıp tutmadığınız karalamadığınız hiç birşey kalmadı.karaladığınız insan bu gibi güzel organizelere imzasını atıyorsa.karalanmasa belkide islam tüm dünyaya yayılacak.yazıklar olsun bu tabloda a karalayanlara çok gelir bile.ne demişler it ürür kervan yürür misali.

  4. bahar hunca diyorki;

   bir bayan olarak sayın masum bayraktar hoca efendimizin kursunda hocalık yapmak bana onur ve şeref veriyor.allah bizi masum hocamızdan ayırmasın.amin

  5. aişe hancı oğlu diyorki;

   sayın masum hocamın kız kuran kursunda hocalık yapmak bana değeri biçilmez onurdur.alllah masum hocamdan razı olsun amin.

  6. gülsüm özlar diyorki;

   kim nederse desin masum hocam bizler ölene kadar kız kuran kursunda hizmet etmeyi bir borç biliriz allah ayımasın amin.

  7. yakup oğlun diyorki;

   bir hoca olarak iyiki kurslarınızda bulunuyorum hocam teşekkürler.

  8. zeynep hucal diyorki;

   sayın masum hocam allahım güzide hocam olan eşinizden razı olsun hafızlık hocamdır benim o kadar kahrıma dayandı ama genede beni hafız yapıp kursundada şimdi ben hafızlık hocalığı yapı yorum allahım her iki güzide hocalarımdan son suz razı olsun amin.

  9. esat tankı diyorki;

   varmı böyle muhteşem bir görüntü.ey fitneciler on beş senedir atıp tuttunuz birkerede şu ekrandaki güzel halleri bize gösterinde size hayret edelim.ama sizlerin yaptığı çok güzel bir işiniz var oda çok iyi fitnne yapmak maşallah.

  10. tarık kanlo diyorki;

   bizim masum hocamıza.sevdamız pazara kadar deyil mezara kadar.kuştepe kalkındırma vakfı.her zaman yanında hocam.

  11. gurbet diyorki;

   maşallah ne güzel bir ortam mevlam sayılarınızı artırsın inşallah