Fatih Medreseleri Vakfı Doğu Guta'ya Yardım Elini Uzattı | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fatih Medreseleri Vakfı Doğu Guta’ya Yardım Elini Uzattı


FATİH MEDRESELERİ VAKFI DOĞU GUTA’YA YARDIM ELİNİ UZATTI

Fatih Medreseleri Vakfı Yardım Faaliyetlerine Yurt İçinde Ve Yurtdışında Devam ediyor.  Suriye Rejim Güçleri Ve Destekçilerinin Yapmış olduğu Hain saldırılar Neticesinde Mağdur olan Halka Fatih Medreseleri Yardım Harekatı Bizzat Yardımlarına Devam ediyor. Diğer yandan Vakıf yetkilileri Müslüman Mazlum Kardeşlerimizin Yaralarını Bir Nebze Olsun Sarmak için Mağdur Halkın İhtiyaçlarının Karşılandığı Yardım Çalışmalarının Devam Edeceğini bildirdi.

Fatih Medreseleri Vakfı Yardım Faaliyetlerine Yurt İçinde Ve Yurtdışında Devam ediyor. 

Fatih Medreseleri Afrika’da, Suriye’de Irak’da  Ve Yurt içinde mazlum ve Fakir ailelere Yardımlarını Devam Ettirirken bir Taraftanda savaş mağduru halklara sahip çıkıyor…

Suriye Rejim Güçleri Ve Destekçilerinin Yapmış olduğu Hain saldırılar Neticesinde Mağdur olan Halka Fatih Medreseleri Yardım Harekatı Bizzat Yardımlarına Devam ediyor.  Genel Bir Merkezde Hazırlanan Yemekler Aç Kalan Müslüman halk İçin Araçlara Yüklenerek Beldelere Gönderildi.

HALKA YEMEK DAĞITIMI

Yardım Faaliyetleri Kapsamında Doğutada Saldırılar Sonucu yaralanmış İnsanlara ilaç yardımı, Savaş Nedeniyle  Aç Kalmış Giyecek Elbiseleri dahi Kalmamış Müslüman Halka Giyecek Ve Yiyecek Dağıtımı Yapıldı.

Yemek Alan Ailelelerin Mutluluğu ise Görülmeye Değer bir  Tablo ortaya Koydu.

Diğer yandan Vakıf yetkilileri Müslüman Mazlum Kardeşlerimizin Yaralarını Bir Nebze Olsun Sarmak için Mağdur Halkın İhtiyaçlarının Karşılandığı Yardım Çalışmalarının Devam Edeceğini bildirdi.

 

Yorum yapın