Sefaköy Kursu Senesonu Merasimi | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Sefaköy Kursu Senesonu Merasimi


Fatih Medreseleri Geleceğimiz Olan Yavrularımızı Aydınlık Yarınlarımız İçin Hazırlamaya Devam Ediyor. Fatih Medreseleri Vakfı’nın Sefaköy Şubesi, Yaşları Henüz 4-6 Arası Olan Minik Yavrulardan Oluşan Mükemmel Bir Programa İmza Attı. Minik Talebelerin Birbirinden Güzel Sunumları İzleyenlere Duygu Dolu Anlar Yaşattı. Programa Şeref Konuğu Olarak Katılan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi, Çalışmadan Duyduğu Memnuniyeti Dile Getirirken Böyle Çalışmaların Artırılarak Devam Etmesi Gerektiğini Söyledi.

YAŞLARI MİNİK YAPTIKLARI KOCAMAN

4 Haziran Cumartesi günü Fatih Medreseleri Vakfı Sefaköy Şubesi mükemmel bir program gerçekleştirdi. Sefaköy Kültür Merkezi’nde yapılan bu mükemmel programda minik talebeler ellerinde güller dillerinde salavatlar eşliğinde sahneye geldiler.

Yaşları henüz 4-6 yaş arası olan bu minik yavruların muhteşem Ayet ve hadis sunumları yanında ilmihal, şiir ve İstiklal marşı sunumları programa damga vurdu.

Programın en dikkat çekici bölümlerinden biri de soru cevap kısmıydı

Minik yavrulardan Muhammed Emin arkadaşlarına Müslümanın andını okutması ve İstiklal Marşı sunumu salondan büyük beğeni kazandı.

Programın sunumunu Fatih Medreseleri heyet Kurulu Üyesi ve Sefaköy Bölge Sorumlusu Selim Ulusal Hoca yaparken, programı hazırlayan Hoca ve talebelere ve katılımcılara çok teşekkür etti.

ÇALIŞMALAR GÜZEL AMA YETERLİ DEĞİL

Merasimin şeref konuğu olan Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi, merasimden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu çalışmaların her tarafa yayılması gerektiğini söyledi.

FM TV Ana Haber Hergün 19.00’da

Yorum yapın