Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor "Denizli Etabı" | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Türkiye Peygamberine Sahip Çıkıyor “Denizli Etabı”


Türkiye Peygamberine Sahip çıkıyor programlarının Türkiye illerinde yapılan elemelerinin Denizli etabı başarı ile tamamlandı Elhamdülillah.

Peygamber sevdalılarının doldurduğu program aşırı şerif ile başladı. Fatih Medreseleri Halide Edip şube müdürümüz Rauf Kuvvet hocamız muhteşem sesi ve kıraatı ile katılımcıları adeta mesetti.

Ardından sırasıyla Peygamber Efendimizin (s.a.v.) doğumu ve çocukluğunu İbrahim Kamer, Peygamber Efendimizin (s.a.v.) çocuklara karşı davranışı Mahmut Dülger, Peygamber Efendimizin (s.a.v.) ibadet anlayışı M. Fatih Özkan, Peygamber Efendimizin (s.a.v.) aile hayatı Ensar Acar tarafından sunudul.

Yaşları 12-17 arası konuşmacılar Denizli halkı tarafından bağrına basıldı.

Programa katılan MHP Denizli Belediye Başkan Adayı Ali İpek, Ak parti Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Güngör kısa bir tebrik ve teşekkür konuşması yaptılar ve Fatih Medreseleri‘nin Türkiye için ne kadar önemli bir kuruluş olduğunu dile getirdiler.

Final bölümünde ise Malatya, Adana programlarına katıldığı için Denizli‘ye gelemeyen Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi telekonferans görüşmesi ile Denizliler ile hasbihal ederek nihayete eren program Denizli de hoşbir seda bıraktı, Elhamdülillah.

Çalışmalarından dolayı Muhammed Kaynar Hoca ve Denizli Şubemideki Hocalarımıza teşekkür ederiz.

Yorum yapın