Kendi Bünyemizden İsteklerimiz | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kendi Bünyemizden İsteklerimiz


tanitimi1

Fatih Medreseleri eğitim ve hizmet alanında kararlı, genç ve açılımcı kadrosuyla çalışmalarına devam ederken Efendimiz (s.a.v) ve büyüklerimizin adeti olduğu üzere uzak ve yakın çevresinden çeşitli istekleri bulunmaktadır. Bunlar başlıca şunlardır:

 

KENDİ BÜNYEMİZDEN İSTEKLERİMİZ

 

 a) Talebelerimizden İsteklerimiz: Almış olduğu eğitimi başarısı ve yaşantısı ile göstermeli çevresine de tüm konularda güzel örnek olmasıdır.

b) Personelimizden İsteklerimiz: Fatih Medreselerinin ciddiyet ve kalitesine uygun, güler yüzlü hizmet, fedakarlık anlayışı, tertip, düzen ve kılık kıyafetine dikkat ederek verilen vazifeyi en güzel şekilde yerine getirmesidir.

c) Hocalarımızdan İsteklerimiz: Vermiş oldukları eğitimde kalite, hizmette fedakarlık anlayışı, şeriatta ve tarikatta istikamet, son nefese kadar büyüklerin istemiş olduğu ölçülerde hizmete devam etmesidir.

d) Müdür Yardımcılarımızdan İsteklerimiz: Bulunmuş oldukları medrese de her türlü eğitimi takip, ihtiyaçları yerinde ve zamanında tespit edip, Müdürüne bildirmesidir.

e) Müdürlerimizden İsteklerimiz: Görev yapmış oldukları medrese de her türlü sorumluluğunun bilincinde olması ve üstlenmesidir.

f) Bölge Müdürlerimizden İsteklerimiz: Görev yapmış oldukları bölgedeki varolan medreselerin devamını, yeni medreselerin açılmasını ve yürütülmesini sağlamasıdır.

g) Heyetimizden İsteklerimiz: Efendi Hazretlerimizin idealleri doğrultusunda, Her mahalleye bir kız, bir erkek medresesi açıp, Kur’an’ın nuru tüm insanlığa ulaşıncaya kadar her türlü fedakarlığı, samimiyet ve ciddiyeti esas alarak kendisine ve tüm kadrosuna bu şuuru yaşayıp, yaşatmasıdır.

 

NOT: Fatih Medreseleri bünyesinde bulunan arkadaşlarımızın, kendi görev alanına göre idarecilerine tabi olmasıdır.

 

Yorum yapın