Sokak Sokak Kur'an-I Kerim Dağıtıyoruz | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Sokak Sokak Kur’an-I Kerim Dağıtıyoruz


Fatih Medreseleri Vakfı Vatandaşlarımızı Kuran-ı Kerim Okumaya teşvik etmek için anlamlı bir kampanyayı daha hayata geçirdi. Fatih Medreseleri Vakfı Hocaları Türkiye Genelinde ve İstanbul’un önemli meydanlarında vatandaşlarımız ile tanışarak Kuran-ı Kerim hediye ediyor, onları Kuran-ı Kerim öğrenmeye ve okumaya davet ediyor.

FATİH MEDRESELERİ’NDEN KURAN-I KERİM’ TEŞVİK KAMPANYASI

Her eve Kuran-ı Kerim girsin, herkes Kuran-ı Kerim okusun diye yıllardır mücadele eden İsmailağa Cemaatinin önde gelen kurumlarından Fatih Medreseleri Vakfı yeni bir kampanyaya daha imza attı.

Vatandaşlarımızı Kuran-ı Kerim Okumaya teşvik etmek için başlatılan kampanyada Fatih Medreseleri Vakfı hocaları Türkiye genelinde ve İstanbul’un  Üsküdar, Kadıköy, Eminönü, Beyazıt gibi büyük meydanlarında kuran-ı kerim hediye ediyor.

YENİDEN DİNDAR GENÇLİK İÇİN SENDE KURAN-I KERİM ÖĞREN

Bir zamanlar Hafızların bolca yetiştiği, alimlerin, ulemaların ve evliyaların hiç eksik olmadığı Türkiye’de yeniden manevi atmosferin yükseltilmesi, hafızların, alimlerin yeniden yetişmesine dikkat çekmek için başlatılan kampanya halkımız tarafından da memnuniyet ile karşılanıyor.

Kampanyadan duygulanan duyarlı vatandaşların kimisi gözyaşlarına hakim olamıyor, kimisi dakikalarca dua ediyor, kimisi ise İsmailağa Cemaatini, Fatih Medreseleri ve FMTV’yi tebrik etmeden geçemiyor.

Yorum yapın