Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İle Görüşüldü | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek İle Görüşüldü


Fatih Medreseleri’nin kuruluş yılı olan 1986 yılından bugüne çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz hakkında kendisine anlatım yapıldı.

 

Beykoz Belediyesinin gençlik faaliyetleri çerçevesinde, Fatih Medreseleri olarak gerek insani, gerek ahlaki ve İslami konularda kendilerine, istedikleri vakitte tarafımızdan hazırlanacak programlar çerçevesinde yardımcı olabileceğimiz ve eğitimci olmamız hasebiyle, gençlerimizin istenmeyen, hoş olmayan, hallerden ve yerlerden arındırılması, alıkonulması için yapılacak çalışmalarda gönüllü olarak yanlarında olabileceğimiz Sn. başkana anlatıldı. Ve başkanında çok memnun kaldığı, bu gibi çalışmaların her zaman yanında olacağı ifadeleriyle görüşme son buldu.

 

Heyet üyelerimizden Ahmet Binici hoca, Bölge müdürlerinden Fatih Uslu hoca, Dış işler sorumlusu Abdulkadir Varol hoca ardından Maltepe ve Kartal Belediye Başkanlıklarına gitti.

 

Başkanlar yerinde olmadığı için özel kalemleri ile görüşme yapılarak, aynı şekilde ziyaret sebebi anlatıldı ve başkanlardan randevu talep edildi.

 

 

Yorum yapın