Devlet Ricaline Anlamlı Davet | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Devlet Ricaline Anlamlı Davet


Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi Ankara’da yapılan Resmi ziyaretleri değerlendirdi.

 

Heyet Kurulu üyeleri tarafından yapılan resmi ziyaret ve davetler tamamlandı. Hoca Efendi şunları söyledi; 12 Ağustos 2012 Pazar günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapacağımız İcazet Merasiminde 150 Hafız ve 150 Hocaya icazet verilecek. Ankara’da icazete davetle alakalı önemli ve anlamlı ziyaretler yapıldı. Devlet büyüklerimizi muhakkak böyle mekanlarda görmek istiyoruz dedi.

 

MANEVİYAT İKİYE KATLANACAK


Ramazanı şerif ayına denk gelen bu merasim maneviyatımızı ikiye katlayacak diyen Hoca Efendi; Böylesine Manevi bir güzelliğe hem devlet erkanımızın hem de halkımız çok ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

TÜRKİYE BÖYLE BİR MERASİME İLK DEFA ŞAHİTLİK YAPACAK


Son derece heyecanlı ve duygulu olduğu görülen Hoca Efendi; İddialıyız memleketimizde böyle bir merasim ilk defa yapılıyor. İnşallah son olmaz. Arkası kesilmez. Medreselerle halkımız ve Devletimiz yeniden barışır. Hakiki dini ilimlerin verildiği mekanlara yeniden kavuşuruz dedi.

 

BİRLİK VE BERABERLİK KUR’AN VE SÜNNETLE OLUR


Hoca Efendi son olarak şunları kaydetti; “Hakiki birlik ve beraberlik Kur’an ve Sünnetle olur. Bizim tek gayemiz budur. Merasimin hedefi de budur” dedi.

 

Yorum yapın