Güçlü Sistem Güçlü Adım | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Güçlü Sistem Güçlü Adım


Fatih Medreseleri Kavacık Genel Merkez’de Anadolu’dan gelen 25 STK Başkanları ile toplantı gerçekleştirildi.

 

Son derece heyecan ve canlılığın gözlemlendiği toplantı da Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi yol haritası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

GELİŞİM OLMAZSA GERİLEME KAÇINILMAZDIR

 

İlk hedeflerinin sistemi kuvvetlendirip bu gücü her bölge de hissettirmek olduğu söyleyen Hoca Efendi, bir kurumun ayakta durabilmesi için kendini devamlı geliştirmesi şarttır. Aksi takdirde gerileme başlar. Biz Fatih Medreseleri olarak şu an kendimizi kurulan yeni heyet kadrosuyla daha güçlü hale getiriyoruz. Ancak amacımız sadece bu kurum değil bütün camiayı hatta Müslümanları kuşatıcı bir çalışma yapmaktır, dedi.

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN NEYİ BEKLİYORUZ?

 

Artık tefrikalara bir son verilmesi gerektiğine vurgu yapan Hoca Efendi, Müslümanlar olarak bizler birbirimize karşı fitne ve fesada bir son verip el ele, omuz omuza var gücümüzle mücadele etmeliyiz. Neden bu kadar geride kalalım? Neden dikkate alınan bir camia olmayalım? Neyi bekliyoruz, illa birileri bizi ezsin mi? İlla zulüm mü görelim?

 

NE OLURSA OLSUN VAZİFEYE DEVAM EDECEĞİZ

 

Fatih Medreseleri olarak hedeflerini yükselterek sağlam adımlarla yürümeye devam ettiklerini söyleyen Hoca Efendi, bizim vazifemiz her mahalleye bir kız bir erkek medresesi açarak İslam’a hizmettir. Ne olursa olsun vazifemize devam edeceğiz.

 

Elbet bir gün istediğimiz neticeyi alacağız, kadromuzla hedefimize kilitlendik. Muhakkak başaracağız diyerek Hoca Efendi sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

Yorum yapın