İsrail'in En Büyük Kabusu | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

İsrail’in En Büyük Kabusu


Kavacık Genel Merkez’de İstanbul 1. Merkez Bölge hocaları ile eğitim ve kaliteyi arttırma hususlarında toplantı düzenledi.

 

Toplantı sonrası terör devleti İsrail’in Gazze’ye düzenlediği hain saldırlar ile alakalı sorulan sorular üzerine Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi önemli açıklamalarda bulundu.

 

SİYONİSTLER DE KENDİ KANLARINDA  BOĞULACAKTIR

 

Saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirten Hoca Efendi; İsrail elbet bir gün yaptığı bu zulümlerin hesabını verecek, elbet bir gün devran dönecek, zannetmesin ki Allah zalimin zulmünü yanına bırakır. Mevla nasıl Firavun ve adamlarını kızıl denizde boğduysa Siyonistleri de kendi kanlarında boğacaktır dedi.

 

İSRAİL’İN ŞIMARMASININ SEBEBİ

 

İsrail’in Filistin ve Gazze’de yaptığı zulümlere BM tarafından herhangi bir engelleme olmamasının şaşılacak bir şey olmadığını söyleyen Hoca Efendi, onların hepsinin maşası zaten İsrail’in elinde. Bu zamana kadar hiçbir şey yapmadılar bundan sonra da yapmayacaklar, yapamazlar da.

 

Fakat vurgulamak isterim ki İsrail’in bu kadar şımarmasının gerçek sebebi Müslümanların şu an içinde bulundukları durumdur. Müslümanlar olarak bizler her konuda birlik ve beraberlik içinde olmadığımız müddetçe İslami vecibelerimizi Rabbimizin bize emrettiği şekilde yaşamadığımız müddetçe bu zulümler bitmez Müslüman kanı durmaz dedi.

İsrail’i en büyük kâbusunun Müslümanların uyanması olduğunu söyleyen Hoca Efendi; Bizler şuurlandığımızda ve kaliteli Müslüman olduğumuzda işte o zaman İsrail için karanlık günler başlayacaktır. Çünkü İsrail son model teknolojik silahlardan çok, Müslümanların Kur’an ve Sünnete sarılmasından korkar dedi.

 

ZAMAN SOMUT ADIM ATMA ZAMANI

 

Dünyada fitne fesat yaymada bir numaralı zalim İsrail’dir diyen Hoca Efendi; Böyle bir zalim mitingden, ateşkes anlaşmasından falan anlamaz. İsrail’e karşı başta Türkiye olmak üzere bütün Müslümanların devlet bazında somut adımlar atması, gerek ticari alanda, gerek diplomatik alanda ciddi tepkiler vermesi şarttır diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

Yorum yapın