Menfaat Nerede Cübbeli Orada! | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Menfaat Nerede Cübbeli Orada!


Marifet Dergisinin 2014 Aralık Sayısından alıntı yaparak yıllardır camiamız için fitne yapmaktan başka bir vazifeleri olmayan İsmailağa Vakfı ve İDDEF’in söylemiş ve yapmış olduğu bir takım çirkinlikleri yaklaşık bir haftadan beri Yazı İşleri Kurulu olarak kamuoyu ile paylaşmaktayız.

28 Mayıs Perşembe akşamı sohbet sonunda Cübbeli unvanı ile meşhur Ahmet Mahmut Ünlü sadece ve sadece gerçekleri yazdığımız yazılar hakkında her zaman ki gibi birilerinin gazına gelerek, kendini sanki camiamızın lideri göstermek amacıyla menfaat çıkarları doğrultusunda nefret uyandırıcı açıklamalarda bulunmuştur.

Bu zamana kadar yaptığımız her çalışmayı kin ve hasetle engellemeye çalışan koyun postuna bürünmüş kurtları mazlummuş gibi kamuoyuna duyurmasını esefle kınıyoruz.

Camiamızın adıyla açmak istediğimiz İsmailağa TV gibi bir projeyi kendileri yapamadıkları için bizim yapmamızı kaldıramayarak, kin, nefret ve kıskançlık ile engellemeye çalıştılar.

Öğrendiği ilmini kendi menfaatleri doğrultusunda kullanan Cübbeli, bunları mazlum olarak duyururken bizim ile alakalı neden adil olamamıştır. 15 senedir Cübbeli, İsmailağa Vakfı ve İDDEF’in bizzat kendileri ve tetikçileri yüzünden uğradığımız hakaretler, saldırılar, medreselerimizden giden talebe ve hocalar için neden aynı şahitliği yapmamıştır.

Onları tanıdığın kadar bizi de tanıyorsun. Madem doğruları söylemek görevindi, 15 senedir bize yapılan iftiralara neden sessiz kaldın. Haklı olduğumuzu bildiğin halde aleyhimize yaptığın konuşmaları internet adreslerine koyanlar senin ve vakfın tetikçilerinden başkaları değildi.

Sana nazikçe bunlar iftiradır, kaldırt dediğimiz halde, haklı olduğumuzu söylemene rağmen açıklama yapmaktan korkan sen değil miydin? Zamanında Vakfın ve Selahattin hoca gibi camiamızın kıymetli hocalarının aleyhinde konuşurken bugün ne oldu ki onların savunucusu oldun?

Şimdi sen doğru bildiğin şahitliğimi yaptın yoksa fitneye yine çanak mı tutup kendi çıkarlarına göre mi açıklama yaptın?

Madem bu kadar şahitliğe soyunuyordun, biz yazdığımız bu yazıları Marifet dergisinin 2014 Aralık sayısından alıntı yaptığımızı her defasında vurguladık. O zaman olayın kaynağı olana Marifet dergisinin aleyhinde neden şahitlik yapamadın?

Niye? Çünkü sen mazlumun yanında değil her zaman zalimin yanında oldun, güçlünün ve gücün yanında oldun. Senin için önemli olan kendi menfaatin.

Bizim Tv çalışmamız nedendir bilmiyoruz ama seni derinden sarsmış gibi görünüyor.

Acil olarak başta kendi menfaatlerinin için ismini kullanmaktan çekinmediğiniz Sultanımız Efendi Hazretleri’mizden, iftira ve fitneler ile paramparça ettiğiniz camiamızdan ve 15 seneden beri zulmettiğiniz bizlerden özür dilemenizi, hakkımızda uydurduğunuz her türlü iftiradan vazgeçtiğinize dair kamuoyuna açıklama yapmanızı, kininiz, hasediniz yüzünden 15 senedir bize yaptıklarınızdan dolayı da Mevla’ya tövbe etmenizi tarafımızdan bildiririz.

15 yıllık Suskunluğumuzu bozup, bundan sonra her alanda siz ıslah olana kadar mücadele edeceğimizi duyuruyoruz!

Doğruları söylemek bizden, kendinize gelmek sizden, af ve mağfiret Mevla Teâlâ’dandır.

Fatih Medreseleri Yazı İşleri Kurulu

Yorum yapın