Benim Gözlüğüm Hangisi? | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Benim Gözlüğüm Hangisi?


On yıllardır ülkemizde milyonlarca insana Kuranı kerim ve dinini öğreten, sahih İslam anlayışına sahip olan cemaatlere, temeli ihanet üzere kurulan hiçbir şekilde İslam’ı asla hizmet amacı olmayan, ilk önce Allah ve peygamberine İhanetle başlayıp, halka ihanetini ortaya koyduğu zaman ortaya çıkan fetoyu diğer cemaatlerle aynı kefeye koymak uyku gözlüğüyle olaylara bakmaktır.

Halkın %50 sinden fazlasının oyu ile iktidara gelen bir cumhurbaşkanını diktatör olarak görerek adalet arayışında bulunmak maşa gözlüğü ile olaylara bakmaktır.

Müslümanlar her defasında ilimde, bilimde, teknolojide yeni buluşlar için adım attıklarında içerde satın alınmış gavur uşakları tarafından durduruldumayı görmeyerek Avrupa’ya methiyeler düzmek gaflet gözlüğü ile olaylara bakmaktır.

Her hangi bir insan, bir kavim bir topluluk Allah’ını kitabına  ehli sünnet çerçevesinde inanan, peygamber yolundan giderek hizmet eden insanları sapık olarak görmek, batıl gözlüğü ile olaylara bakmak demektir.

Bütün dünya ayağa kalkmış cennet vatan TÜRKİYEMİZİ bölüp parçalamak ve yutmak için  her türlü ihaneti meşru görürken 3-5 kuruşa  vatanını satan, ufacık tefecik menfaatleri kesildi diye devlete kin besleyen askeri polisi eleştiren İhaneti gözlüğü ile olaylara bakmak demektir

Dünya arzusuyla gözü dönerek 2 TL fazla kazanayım diye ümmeti zehirleyen şüpheli maddeleri helal gösteren , aldatmayı kandırmayı  hüner zannederler zalim  gözlükle bakanlardır

Gözü açılmamış gönlü pak yavruları, gençleri zehir bataklığına itenler, kendi menfaati için nice bedenleri kirletenler, aileleri yıkıp evlatları yetim bırakanlar cehennem gözlüğü takanlardır. Haşaratlar komşusu, zebanileri dostu olsun.

Müslümanları sevip kollayan, onları muhafaza eden, birlik beraberlikleri için her türlü çalışmaya gelen, mesele müslümanların ferahı, kurtuluşu, huzuru ise canını yok sayan, Müslüman kardeşine hiçbir zaman ihaneti düşünmeyenler cennet gözlükleriyle dünyaya bakan, kalpleri ahrette bedenleri dünya da olan kişilerdir. Ne mutlu bu gözlükle bakanlara ve yaşayanlara.

Fatih medreseleri yazı işleri kurulu

Yorum yapın