Fmtv İstanbul'da Seyircisi İle Buluştu | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Fmtv İstanbul’da Seyircisi İle Buluştu


Fatih Medreseleri Vakfı ve FM Televizyonun Organize ettiği “Seyirci ile buluşma Programı” İstanbul’da gerçekleştirildi. Yoğun ilgi ile İlk kez gerçekleştirilen programda duygu dolu anlar yaşandı.

Fatih Medreseleri Vakfı ve FM Televizyonunun düzenlediği “Seyirci ile buluşma Programı” istanbul’da seyircinin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Sunuculuğunu Rıdvan Düzenli Hocanın yaptığı Programın açılış konuşmasını Osman Bayraktar Hoca ve Burak Doğan Hoca yaparak programa gelen misafirleri selamladı.

FMTV ekranlarında yayınlanan 50’nin üzerindeki Programın sunucuların tek tek sahneye davet edilmesiyle devam eden dev buluşma organizasyonunda duygu dolu konuşmalar güzel güne damgasını vurdu.

Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hocaefendi’nin konuşması ile sonlandırılan buluşmada misafirlere yemek ikramları yapıldı.

Ahir zamanda İslami anlayış içerisinde yayın yapan FMTV kanalına sahip olmanın mutluluğunu yaşayan misafirler programcı hocalar ile kucaklaşarak tanışma imkanı buldular.

PEYGAMBERİMİZİN MÜJDESİNE LAYIK OLDULAR

Masum Bayraktar hocaefendi yaptığı konuşmasında FMTV ile her eve medrese açıldığını ifade ederek programa gelen seyircisini ise peygamberimizi hadisi şerifi ile müjdeledi.

FMTV SEYİRCİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Programa katılan seyirciler ise duygularını şöyle aktardılar.

Yorum yapın