Kadınlara En Güzel Hakkı Allah Vermiştir | Fatih Medreseleri
Fatih Medreseleri

Kadınlara En Güzel Hakkı Allah Vermiştir


Şeyhülislam İsmailefendi Derneği Başkanı ve Fatih Medreseleri Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Kazancı Hoca, Fatih Uslu Hocamızın Sunduğu Hanımlara inciler programına konuk oldu. Kadınlarla ilgili güncel konuların değerlendirildiği programda Kazancı Hoca dünya kadınlar günü ve kadınlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

FMTV ekranlarında yayınlanan hanımlara inciler programına konuk olan Reşit Kazancı Hoca 8 mart dünya kadınlar gününün yapılmasındaki amaçlara dikkat çekerek halkımıza önemli uyarılarda bulundu.

KADINLARA EN GÜZEL HAKKI ALLAH VERMİŞTİR

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen onlarca ‘kadın Hakları’, ‘kadına şiddete Hayır’ gibi platformların somut bir çare olmadığını ifade eden Reşit kazancı Hoca; “Rabbimiz Kendi Hakkından Sonra en büyük hakkı kadına vermiştir” dedi.

ÖNCE ALLAH’IN KADINLARA VERDİĞİ HAKLARI TANITIN

Rabbimizin Kadınlara vermiş olduğu hakların tanıtılması gerektiğine vurgu yapan Kazancı Hoca; “Kadın ve erkeklerin birbirlerine düşman gibi karşı karşıya getirilmemesi gerektiğini söyledi.

HAK SAVUNMUYOR, HAKSIZLIK EDİYORLAR!

Kadın Haklarını savunuyorum diyenlerin, bu cinsiyet ayrımcılığı ateşine odun taşıdığını söyleyen Kazancı Hoca; bu konuda da kadınlarımızın dikkatli ve duyarlı olması gerektiğinin altını çizdi.

ASIL HEDEFLERİ ‘AİLE YAPIMIZI’ BOZMAK

Kadın ve erkek arasında çatışma ortamı hedefleyenlerin asıl amacının İslam’daki aile yapısını yok etmek olduğuna dikkat çekti.

KADINLARI REKLAM OBJESİ OLMAKTAN ÇIKARIN!

Kadınları bir obje olmaktan çıkarmak için somut adımların atılması gerektiğini söyleyen Kazancı Hoca; “batı medeniyetinin kadınlara asla özgürlük getirmediğini ve getirmeyeceğini söyledi.

FM TV ANA HABER HE GÜN 18:30’da Canlı Yayınla Sizlerle

www.fmtv.com.tr

Yorum yapın